CS:GO hileler

Ha bir de 100 pingle oynaması cabası, sunucu sanki adamların evinde 10 pingle oynuyorlar
Bu harbi problem oluyor ya. Benim ve takım arkadaşlarımın pingi 60 civarı, karşı takıma bir bakıyorum adamlar 5 pingle oynuyorlar. Oyun baştan adaletsiz başlıyor keşke bizim pingimizin oranı ile rakip bulsa oyun. Karşısı 5 ping alırken bizim 60-100 ping civarı oynamamız büyük problem yaratıyor.

CS:GO'da smurf falan çok. Valorant'ta bende aim koyup bekliyorum çünkü oyunu ezberledim artık. Adamların nasıl bir taktik izlediğini oyunun ilk 3 raundunda çözüyorum. Oyun oynamak aimden ibaret değil. Oyunu okumanız gerekiyor. Valorant'ta da hile var ama çok değil.

2.5 K saatim var CS'de beni en cok stres sinir sahibi yapan oyun. Hileler yüzünden 2 aydır oynamıyorum artık. Hileyi çözeceklerine hala operasyon cıkarıyorlar.

Oynamayın şu oyunu artık. Sadece sinir olup çıkıyorsunuz. Gram zevk almıyorum. Rankım şu anda eagle fakat içimde gram globale çıkma isteği yok. Bazıları o kadar yüzsüz ki, takım halinde girip hileyi son raund atıyorlar ban yememek için. Hepsinin...

İnsanların ne oynadığından sanane.

İnsanların utanması arlanması kalmamış, rekabetçiyi geçtim 1 2 yoldaş giriyoruz arkadaşla karşıya bir Rus geliyor ulan insan hiç sıkılmaz sürekli cross koyuyor ölüyoruz kafamız çıkmıyor, ne zevk alıyorlar anlamıyorum. Giriyorum profiline 4 sayfa -rep yazıyor utanmamış onları da orada saklıyor, insan bir siler temizler yok arkadaş

Seçkin hesap bir de :D seçkin.
Bir yoldaş yazısına baktım bir de profil resmine. :D
Bence eğitim verilmeli. Eğitim olmadan başkasının önüne geçmek ister insanlar.

Bu bahsettiğim oyunlar bir de paralı oyunlar hocam yani. Tamam CS normalde ücretsiz ama seçkin hesap satın alma olayı olduğundan dolayı para verilebiliyor oyuna. R6 zaten tamamen ücretli. Bu ban sistemini getirseler hile yapan insanların cebinden boşuna para çıkmış olur ve belki bu sebepten vazgeçerler :D Valorant tamamen ücretsiz olmasına rağmen bu ban sistemini kullanıyor canım Riot'um :D

İnsanların utanması arlanması kalmamış, rekabetçiyi geçtim 1 2 yoldaş giriyoruz arkadaşla karşıya bir Rus geliyor ulan insan hiç sıkılmaz sürekli cross koyuyor ölüyoruz kafamız çıkmıyor, ne zevk alıyorlar anlamıyorum. Giriyorum profiline 4 sayfa -rep yazıyor utanmamış onları da orada saklıyor, insan bir siler temizler yok arkadaş

Seçkin hesap bir de :D seçkin.
Stalin dostum ben pc topladığımda senle oynamak isterim önümuzdeki aylarda toplamış olacağım hileleri kendi ortamlarinda tespit edelim benimde hesabım seçkin

Arkadaşlar kusura bakmayın ama biraz sert konuşacağım çünkü bu CS GO hile konuları durmadan açılıyor. Benim şuan 3040 saatim var oyunda, seçkin hesabım, sadakat rozetim falan var. Ve neredeyse 3-4 aydır hileye denk gelmedim. Ondan önce de bı 4-5 ay gelmiyordur. Durmadan rakebetçi gireriz ve belki 50-60 maçta bir. Nereden eminsin derseniz artık anlayabiliyoruz. Hele oyuna çocuk hiç denk gelmedi hiç, o belki 200 maçta bir denk geliyor. Rutbem Nova4,çift Keles arası değişiyor. Oyunu savunmaya çalışmıyorum, hatta arkadaşlarıma yalvarıyorum başka birşey oynayalım diye. Hep aynı şeyler sıkıyor ama öyle eğlencesine giriyoruz. Bu arada çok iyi bir oyuncu değilimdir. Zaten öylesine girdigimizden ama çok ciddi oynamamız gerekirse kaçarı yok +30 kill alırım. Profilim 7 sayfa falan hack -rep yazısı dolu. Bir başarı olarak saklıyorum. Daha fazla vardı da çok ağır küfürleri sildim. Çünkü karşımdaki o kadar eziliyor ki hile olduğuma inanıp yazıyor. Hele yoldaş da rütbe rekabetten ayrı oluyor. Yoldaş rutbesi silver oluyor arada nuke haritasına girip nova, zeus, bıçak oynuyoruz ve profilimize altın değerinde bir yorum geliyor. Yani kusura bakmayın ama karşınıza çıkan ve hile dediklerinizin yüzde 90 ı hile değil. Siz kötü oyuncusunuz onlar iyi diye hile olmuyorlar. Ha mevlanalar zaten belli. Dust haritasını vucudumdan iyi bilirim. Kimin nerde olma ihtimali olduğunu çok iyi bildiğimden şansımı denerim panel atarım. Yada çıkar çıkmaz tararim biri varsa ölsün diye sonra hack olur adimiz. Halbuki 20 ye 14 oynamışımdır. Yazdıklarım konuyu açan arkadaşa değil durmadan böyle davranan insanlara.

Geri
Yukarı