Haksız Owerwatch VAC ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

-Tragedy

Centipat
Dün 14:00'da Steam'a girdiğimde oyundan Owerwatch VAC banı aldığımı öğrendim. Kimseye yalan borcum yok inandırmaya da çalışmayacağım. İsteyen inanır, istemeyen yazmasın uğraştırmasın. Ne hile kullandım ne de başka bir program indirdim. Şimdi derler indirdin Steam Discord, TS ve Spotify harici hiçbir şey yok, en ufak bir şey. Oyun olarak da PUBG ve CS yüklüydü. Zaten neyse ban yedim gereksiz yere açılabilir mi? Steam desteğe güzel bir dille anlattım (İngilizce) 5 6 saat oldu. Sizce açılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir şey söyleceğim, sıfırdan bir hesap açtım, her 5 maçtan 3ünde hile geliyordu, bende açtım duvardan izledim 2 haftadır ban yemedim, evet hoş değil ve hatalıyım ama valveye iletmek isterim, adam da trigger var, çıkar çıkmaz indiriyor biz ne yapalım?
Bu hileye çözüm bulamadılar, seçkin değilseniz oyunu oynamayı denemeyin, büyük ihtimalle sizde hile açmak zorunda kalacaksınız.
Hile açmadan 18 seviye oldum. Hileleri rapor edin ve başka da bir şey yapmayın. Hile açmayın, lütfen.Zaten bu aralar hileler azaldı ya da benim karşıma az geliyor.

Dün 14:00'da Steam'a girdiğimde oyundan Owerwatch VAC banı aldığımı öğrendim. Kimseye yalan borcum yok inandırmaya da çalışmayacağım. İsteyen inanır, istemeyen yazmasın uğraştırmasın. Ne hile kullandım ne de başka bir program indirdim. Şimdi derler indirdin Steam Discord, TS ve Spotify harici hiçbir şey yok, en ufak bir şey. Oyun olarak da PUBG ve CS yüklüydü. Zaten neyse ban yedim gereksiz yere açılabilir mi? Steam desteğe güzel bir dille anlattım (İngilizce) 5 6 saat oldu. Sizce açılır mı?

Bende bir şey söyleceğim, sıfırdan bir hesap açtım, her 5 maçtan 3'ünde hile geliyordu, bende açtım duvardan izledim 2 haftadır ban yemedim, evet hoş değil ve hatalıyım ama Valve'ye iletmek isterim, adam da trigger var, çıkar çıkmaz indiriyor biz ne yapalım?
Bu hileye çözüm bulamadılar, seçkin değilseniz oyunu oynamayı denemeyin, büyük ihtimalle sizde hile açmak zorunda kalacaksınız.

Bravo süper yapmışsın Faceit falan boşuna zaten oynayanda ne bileyim(!)

Hile açmadan 18 seviye oldum. Hileleri rapor edin ve başka da bir şey yapmayın. Hile açmayın, lütfen.Zaten bu aralar hileler azaldı ya da benim karşıma az geliyor.
Şahsen aynı fikirde değilim, benim maçlarıma gerçekten hile geldi, aim falan değil direk trigger mevlana adam Deagle ile taraya taraya öldürüyor, bu sebepten açtım ve üzgünüm keşke oyuna para vermeden de hilesiz oynasak.

@reptile hadi gelde gene yalanla insanları bir insan ile dalga geçmek onu aşağılamak onu yalancı göstermek çok basit değil mi?
O açtığım konuya boş yorum yapmak için gelen, çok bilmişler klavye delikanlılığı yapmak çok basit nasıl olsa dünya sizin etrafınızda dönüyor her şey sizin dediğinize göre olacak değil mi?
Siz ve sizin gibilere bir şey derler ama şimdi söylemeyim yeri değil.
Size söyleyeceğim daha çok şey var ama malum hem ramazan ayındayız hem forumdayız inşallah gerçek hayatta karşılaşmayız.
Sizi Allah'a havale ediyorum, inşallah yaptıklarınızın karşılığını alırsınız.
Bir insanı yalancı duruma düşürmekten zevk almaya siz devam edin beyinden mahrum kalmış özürlüler.

@reptile hadi gelde gene yalanla insanları bir insan ile dalga geçmek onu aşağılamak onu yalancı göstermek çok basit değil mi?
O açtığım konuya boş yorum yapmak için gelen, çok bilmişler klavye delikanlılığı yapmak çok basit nasıl olsa dünya sizin etrafınızda dönüyor her şey sizin dediğinize göre olacak değil mi?
Siz ve sizin gibilere bir şey derler ama şimdi söylemeyim yeri değil.
Size söyleyeceğim daha çok şey var ama malum hem ramazan ayındayız hem forumdayız inşallah gerçek hayatta karşılaşmayız.
Sizi Allah'a havale ediyorum, inşallah yaptıklarınızın karşılığını alırsınız.
Bir insanı yalancı duruma düşürmekten zevk almaya siz devam edin beyinden mahrum kalmış özürlüler.

Açmışsın hileyi çatır çatır ban yiyincede gelmişsin foruma ağlamışsın sonrada Allah'a havale ediyorsun.
Rekabetçi girecektik önce ki hesapta saatlik ban vardı, mecbur kaldım.

Bilgisayarına format atmanı öneririm.

Açmışsın hileyi çatır çatır ban yiyincede gelmişsin foruma ağlamışsın sonrada Allah'a havale ediyorsun.

Bilgisayarına format atmanı öneririm.

Ya sabır sen nereden karışıyorsun hile açmadım diyorum, Allah var size inandırmak zorunda değilim, ha eğer çok istiyorsan ban yediğim maçın linkini atayım da kim hile karar ver.

Ya sabır sen nereden karışıyorsun hile açmadım diyorum, Allah var size inandırmak zorunda değilim, ha eğer çok istiyorsan ban yediğim maçın linkini atayım da kim hile karar ver.

Hala anlamıyorsun onlarca kişi anlattı. VAC oyun dosyalarını doğruluyor sisten, adam vurursan ban atmıyor oyun dosyalarında 3. parti yazılımı tespit ederse ban atıyor bu kadar basit ow ban desen hadi bir nebze anlarımda açmışsın hileyi işte.

@ahmetdurmus.16 madem hile kullanmadınız, o zaman orada size çoğu kişi yapılacakları söyledi. Beklemelisiniz. Eğer haksızsa kaldırılır kısa sürede. Değilse de kaldırılmaz.

Yorumunuz için teşekkür ederim, keşke sizin gibi insanlar daha fazla olsa.
Bu arada merak eden varsa banlandığım maçı bırakıyorum şuraya izleyen izlesin.
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-SFx6b-5cV5N-DhwpF-ipYD5-hUoEM.

@KingKong_ sana gelecek olursak dosyalarım da herhangi bir 3.parti yazılım kurulu değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı