CS:GO kitlesi neden Valorant'tan nefret ediyor?

CS:GO oynayan insanların büyük birçoğunluğunun Valorant'tan nefret ettiğini fark ettim. Valorant oynayan insanlar CS:GO'ya karşı böyle bakmamasına rağmen neden Valorant sürekli linç yiyor anlayamadım gitti. Arkadaş, beğenmiyorsan oynama. Tercih senin. Ama Bronz eloda İstanbul sunucusunda ranked girip sonra kitlesi çok kötü dersen, oyuna haksızlık etmiş olursun. Burada Valorant'ı savunmuyorum bu arada. CS:GO'nun ön yargılı toxic kitlesinin neden böyle olduğunu anlamaya çalışıyorum. Sizin düşünceleriniz neler?
Kötü bir genellemenin içinde kaldım. Valorant da oynarım CS:GO da oynarım PC benim değil mi? :D

CS:GO oynayan insanların büyük birçoğunluğunun Valorant'tan nefret ettiğini fark ettim. Valorant oynayan insanlar CS:GO'ya karşı böyle bakmamasına rağmen neden Valorant sürekli linç yiyor anlayamadım gitti. Arkadaş, beğenmiyorsan oynama. Tercih senin. Ama Bronz eloda İstanbul sunucusunda ranked girip sonra kitlesi çok kötü dersen, oyuna haksızlık etmiş olursun. Burada Valorant'ı savunmuyorum bu arada. CS:GO'nun ön yargılı toxic kitlesinin neden böyle olduğunu anlamaya çalışıyorum. Sizin düşünceleriniz neler?

Bende zamanında valorant oynadım 2 hafta gibi bir sürede oyunu sildim neden derseniz genelikle 10 yaşında velet gelmiş ahkam kesiyor sana dedim bi kaybol ya oyuncu yaş kitlesi çok düşük dün bir arkadaşla cs go maç yaptık dedi valorant oynuyordum abi yaşını sordum 14 dedi neden cs go diye sorunca abi çok ufak yaştakiler giriyor sinir oluyorum cevabı aldım sanırım bukadar yeterli

1.5k CS oynamış biriyim başta bende geçmek istemedim fakat merak sardı geçince bayağı sardı.

Oyuna gireyim dedim yeni başladım bu arada, anama ve babama yediğim küfür/hakaretin haddi hesabı yoktu. Oyunun başında sinir olmamak elde değil. Çocuğun teki kalkıp anama küfür ediyor, rahatsız olmamak elde değil ve bu bile oynamamak için ilk neden. Oyunlara T.C. kimlik ile alsalar artık iyi olurdu. CS:GO iyidir.

Öznel bir yorum çünkü sarmıyor. Güzel değil bu oyunu 150-200 saat oynadım ve buna karar verdim. Aksine CS'den fazla kill frag basit bir şekilde kasabildiğim bir oyun bu Valorant. 4200 saat CS oynamışım bıkmadım eskisi kadar sık oynamasamda düzenli oynadığım bir oyun. Şu an için OW2'yi bekliyorum, iki oyun zaten birbiriyle kıyaslanmaz Valorant kahraman tabanlı CS ise standart FPS. Valorant'ın kötü olma sebeplerinden biri ise karakterlerin kendi silahı olmayıp silah satın alması çok saçma ya bak şimdi skill var kendine öz Hero'ları var LoL'de olduğu gibi, şimdi bir de Paladins, ow ve benzer oyunlara bak. Bir de Valorant'a 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı