CS:GO kötü takım gelip rütbe düşürüyor

Nova 1E kadar iyi oynayan arkadaş edinin sonra yavaştan belli oranda en fazla 3 kişi olsanız yeter sonra 2 kişi lobiden çağıraraktan başlayın yükselirsiniz (şu an nova 3teyim)

Eki Görüntüle 1075258
İnanmıyorsun galiba. Ya da dalga geçtiğimi düşünüyorsun. Bu maçı 1 mayısta oynadım, tarihini bile unutmuyorum. 5. Oyuncu da vardı. Son el quit attığı için maç sonunda o gözükmemişti. Şu an rankım dmg. Sabah oynadığım maçta 30 kill aldım, yine kazanamadım maçı. Anlamışsındır umarım ve ironiyle karışık dalga geçmezsin.
Tamam işte kendin diyorsun, sabah 30 kill aldım yine kaybettim diye. Kill almak önemli değil, her el ace atmadığın sürece maçı kazanamazsın. Kill ile iyi oynamanın arasında çok fark var, ilgili video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nova eloda 40 vurman bir şey değiştirmiyor aynı şekilde DMG eloda da 30 vurman bir şey değiştirmiyor, eğer takımda senden başka iyi oynayan yoksa oynattıracaksın yöneteceksin arkadaşlarını, seni dinlemiyorlar mı? Dinlemeyebilirler. Her maçınız böyle olmuyor 10 maçtan 3 tanesinde kötü takım arkadaşlarınız olabilir yapacak bir şey yok. Birisi 40-50 vurup devamlı kayıp ediyorsa iki tane seçenek vardır; ya takım arkadaşları çok kötüdür bütün killeri o topluyordur ya da arkadaşlarını yemleyip arka saflarda yavaş yavaş oynayan birisidir. İki seçeneğin arasındaki fark şu eğer birincisiyseniz her maç kaybetmezsiniz eğer ikincisiyseniz her maç kaybetmeniz olasıdır.

Ayrıca mm girmeye devam ediyorum fakat oluru yok 4 AWP alanlar 0 bombayla tüm oyunu tamamlayanlar ya da SMG + bomba çekerken 30 el boyunca ak veya M4 cekemeyenler ve çok daha fazlası imkansız Rank çıkmak 1 kazan 1 kaybet.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam işte kendin diyorsun, sabah 30 kill aldım yine kaybettim diye. Kill almak önemli değil, her el ace atmadığın sürece maçı kazanamazsın. Kill ile iyi oynamanın arasında çok fark var, ilgili video;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nova eloda 40 vurman bir şey değiştirmiyor aynı şekilde DMG eloda da 30 vurman bir şey değiştirmiyor, eğer takımda senden başka iyi oynayan yoksa oynattıracaksın yöneteceksin arkadaşlarını, seni dinlemiyorlar mı? Dinlemeyebilirler. Her maçınız böyle olmuyor 10 maçtan 3 tanesinde kötü takım arkadaşlarınız olabilir yapacak bir şey yok. Birisi 40-50 vurup devamlı kayıp ediyorsa iki tane seçenek vardır; ya takım arkadaşları çok kötüdür bütün killeri o topluyordur ya da arkadaşlarını yemleyip arka saflarda yavaş yavaş oynayan birisidir. İki seçeneğin arasındaki fark şu eğer birincisiyseniz her maç kaybetmezsiniz eğer ikincisiyseniz her maç kaybetmeniz olasıdır.
😅😅 Kill almak önemli değil fazla kill alınca maç kazanmıyorsun diyen benim zaten. Siz 40 45 kill alırsan maçı kolay kolay kaybetmesin diyordunuz, ben değil. Şimdi bana benim size söylediğim şeyleri söylüyorsunuz.😁

Şimdi bana benim size söylediğim şeyleri söylüyorsunuz.😁

Kendi ranklarda yüksek vurup ''ben çok iyi oynuyorum, bu rankı hak etmiyorum'' diyenlere o sözüm. Ayrıca silver-nova eloda karşına smurf gelmediği sürece iyi oynuyorsan rahatlıkla tek başına kazandırabilirsin maçı. Israrla takımına suç atıyor insanlar. Bütün maçlarını kaybetmemişsin ki DMG olabilmişsin. 10 maçtan maksimum taş çatlasa 3 tanesi takım yüzünden kaybedilir gerisi size kalmış. Ben bir şeyleri anlamıyor da olabilirim uykum geldi kusura bakmayın.🥲

Geri
Yukarı