CS:GO Live güvenilir mi?

atanamayanlar

Centipat
Yer
Gotham
İyi akşamlar yayıncıların kodları ile kasa açmak için girdiğim sitedir kendisi daha hiç para ya da skin atmadım. Merak ettiğim konu şu kasaları açmadan attığımız test spin kasanın şans oranını etkiliyor mu? Test atınca çıkan skinin gerçekte çıkma oranı nedir? test attım ve bu geldi 522 dolar fn abi :)

cs go live.jpg

Son düzenleme:
Test atmanız etkiliyor, ayrıca site güvelinir. Benim bilgidiğim CS:GO skin piyasasına "Trade Ban" girdi gireli CS:GO kasalarını açmak yok, açarsanız VGO Case açabiliyorsunuz diye biliyorum.

İyi akşamlar yayıncıların kodları ile kasa açmak için girdiğim sitedir kendisi daha hiç para ya da skin atmadım. Merak ettiğim konu şu kasaları açmadan attığımız test spin kasanın şans oranını etkiliyor mu? Test atınca çıkan skinin gerçekte çıkma oranı nedir? tets attım ve bu geldi 522 dolar fn abi :)

Eki Görüntüle 575947
Evet güvenilir, ama ben Force Drop öneririm

Ben kasa açma sitesi olarak Hellcase ve DatDrop'u öneriyorum yeni açılan ForceDrop, CSGO.NET vb. siteler kandırmaktan başka birşey yapmıyorlar. Yayıncılara öncelik verdikleri için ünlü oldu.
Güvenilir Unlost'un 10 bin dolara yakın para kaldırdığını bilirim. Test spin şansı etkiler. Test spin gerçek açma ile aynıdır sadece para vermezsin.
10 bin dolar da zarar ettiğini biliriz :D

Evet güvenilir, ama ben Force Drop öneririm
66 dolar açmadım keşke açsaydım 522 dolar kuş oldu sağlık olsun haram mal göz çıkarır derler :)
Test atmanız etkiliyor, ayrıca site güvelinir. Benim bilgidiğim CS:GO skin piyasasına "Trade Ban" girdi gireli CS:GO kasalarını açmak yok, açarsanız VGO Case açabiliyorsunuz diye biliyorum.
eyvallah hocam

İyi akşamlar yayıncıların kodları ile kasa açmak için girdiğim sitedir kendisi daha hiç para ya da skin atmadım. Merak ettiğim konu şu kasaları açmadan attığımız test spin kasanın şans oranını etkiliyor mu? Test atınca çıkan skinin gerçekte çıkma oranı nedir? Test attım ve bu geldi 522 dolar FN abi :)

Eki Görüntüle 575947

Güvenilir.

Geri
Yukarı