CS:GO Neden Oynanmaz?

• Konuyu başlatan Gerek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 247
  • Görüntüleme 11B
Kime sorarsan sor rekabetçi(mm = matchmaking) zaten oynanmaz hocam. Eğer oyunu adam akıllı oynamak istiyorsan FACEIT indirmen gerek. Bunu kaç defa daha söyleyeceğiz? Nedir bu hileler yüzünden ağlamanız? FACEIT indir oyna bitti, bu kadar. Ağlaya ağlaya hileler azalmaz. O ortamı terk etmeniz lazım. Kolay gelsin.

Bu arada bir yazı gördüm "gıcık insanlar sizi oyundan atar ve 1 hafta ban" diye. Güzel kardeşim sen adam akıllı oyununu oynarsan, toxiclik yapmazsan, takımı sabote etmezsen, takımın motivasyonunu bozmassan büyük bir ihtimalle seni kimse atmaz. Atar mı? Tek girdiysen takımına 4 kişi pre geldiyse belki atar. Ama zaten 1 hafta ban yemezsin durduk yere. Önce yarım saat yersin, ardından yine ban yersen yine yarım saat, ardından 1 saat, ardından 2 saat ve sonrasında 1 hafta ban yersin. Zaten 1 hafta ban yediysen bu senin ne kadar toxic, ağlak bir oyuncu olduğunu gösterir.
Hilesiz oynamak icin baska bir servis kullanmak zorunda degilim. Benim sorunum degil, Valve'in sorunu. Siz hilesiz oynamak icin baska servis kullanmayi normal olarak goruyorsaniz bu da CS'nin cok kotu oldugunun kanitidir.

Hiç kendinize sordunuzmu ulan bu insanlar mal mı ücretsiz sürümü varken neden paralı olanı alsın diye işte tam da bu hile olayı yüzünden hem ücretsiz oynuyorsun hem de çok hile var diye şikayet ediyorsun o zaman ücretli olanı alacaksın. Ya da şikayet etmeyeceksin.

Someone please help this guys...
Yanlis bir sey mi yazdim? Duzeltebilirsiniz hocam.
Hiç kendinize sordunuz mu ulan bu insanlar mal mı ücretsiz sürümü varken neden paralı olanı alsın diye işte tam da bu hile olayı yüzünden hem ücretsiz oynuyorsun hem de çok hile var diye şikayet ediyorsun o zaman ücretli olanı alacaksın. Ya da şikayet etmeyeceksin.
Valorant da ucretsiz, ceyregi kadar hile yok. Hilesiz oynamak icin para vermem gerekiyorsa zaten oyunun hile korumasi yoktur ki :D

Birkaç gün önce de dediğim gibi iyi bir deneyim için sürüyle şey yapmakla uğraşmak bana doğru gelmiyor. Bir yandan kanser kitle bu oyunda da var.

Valorant da ücretsiz, ceyregi kadar hile yok. Hilesiz oynamak için para vermem gerekiyorsa zaten oyunun hile korumasi yoktur ki :D

O oyun ücretsiz olmadan önce herkes 25 TL verip aldı ve bana kalırsa Valve bilerek uğraşmıyor çünkü herkesin paralı sürümüne geçmesini istiyor.

Yanlis bir sey mi yazdim? Duzeltebilirsiniz hocam.
Yok aynı şeyi kastettim, suçu MM oynayan bizde bulanlar için. Tamamen katılıyorum, FaceIt iyi güzel de biz neden MM oynayamıyoruz? Ya da MM oynayınca neden hileyle karşılaşmayı hak etmiş oluyoruz kavrayamıyorum.
Hiç kendinize sordunuzmu ulan bu insanlar mal mı ücretsiz sürümü varken neden paralı olanı alsın diye işte tam da bu hile olayı yüzünden hem ücretsiz oynuyorsun hem de çok hile var diye şikayet ediyorsun o zaman ücretli olanı alacaksın. Ya da şikayet etmeyeceksin.
Oyuncularını kayırıdığı için daha kötü bir firma olmuyor mu bu durumda?

Yeni konular

Geri
Yukarı