CS:GO Overwatch Ban Kaldırma

Etkiliyor kardeşim. Kimseye sakına sakın hesabını filan verme. Kimseye asla güvenmemelisin. Şimdi hile kullanılmış bir hesapla bilgisayara giriş yaptığınıza temiz bir hesap açacaksınız ve onuda etkileyebilir. Tavsiyem o hesaba bir daha girmeyin. Bundan aylar önce bir ban dalgası olmuştu. Haberlere göre 40.000 kişiye ban atılmıştı. Arkadaşlarımdan bir tanesi de senin gibi bir şey yaşamıştı ve ban yemişti yeni hesabı da. Yani kısaca hile kullanılmış bir hesapla girmeyin oyuna.

Bilgisayarında Cheat Engine gibi programlar olmasın. Onlar bile ban yemeni etkileyebilir.
Evet çok doğru. Hatta başka bir oyun için her hangi bir hile programı kullandığınız da bile ban yeme riskiniz olabiliyor. En iyisi oyunları etkileyecek herhangi bir program kullanmamak ve normal düz bir şekilde oynamak. Tek güvenli yok budur ben hep böyle yaptım.

. Arkadaşım hesabımda Hile açıp Overwatch ban yemişti. Acaba oyunu kütüphaneden kaldırsam, ardından tekrar alsam ban kalkar mı?
Sen sen ol en yakın arkadaşına bile verme hesabını, aynı şey benim başıma da geldi arkadaşa hesabı verdim oynasın diye, VAC yemiş bide durup dururken diyor ama inanmadım inanmam da, arkadaşın sicili pek sağlam değil zaten, kendi hesaplarının 3'ünden VAC yedi ve bana dediği şu; "kanka diğer hesaplarda hile kullandım da bu hesapta valla billa hile kullanmadım durup dururken VAC yedim" dedi, güler misin ağlar mısın?

Ayrıca sen o hesabın üzerine bir soğuk iç hesabın çöp oldu.

Konuyu hortlatıcam ama cheat engine 1 yıldır kullanıyorum report yediğim de oluyor hiçbir şekilde ban yemedim, Arkadaşlarınıza(!) haber verin hile kullanılmayan hesap Vac yemez, üzerine su içip oyunu bıraksınlar lütfen.

CS:GO‘da şu arkadaşım ekolünü her gördüğümde gülüyorum. Ne zaman bir VAC ban yiyen görsem arkadaşı, kardeşi, eltisi, kayınçosu falan yapmış oluyor. Bir de buralara gelip nasıl çözeriz diye soruyorlar. Konuyu açanı tenzih ediyorum belki cidden arkadaş mağduru fakat yüzde %80 yalancı oluyor. Yine de yardımcı olayım.
- VAC ban yediysen o oyun o hesapta bir daha oynanamaz.
- VAC ban yediğin hesaptaki telefon numarasına bağlı olan başka Steam hesabı varsa o hesaplarda da o oyunu bir daha alamazsın almışsan o hesaplarda da o oyunla hile yapmamış bile olsan VAC yasaklaması görürsün.
- Telefonu hesaba bağlayıp ban yediysen 6 ay boyunca o telefonu değiştiremezsin bu da yeni hesap açtığında hesabını yükseltmene engel olur. Karşına hile kullanan oyuncuların gelme ihtimalini artırır.
-Bu nedenlerle hesabını kimseyle paylaşmamalısın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açılmaz dostum. Yeni hesap alman senin için daha iyi olur. Gerçi bende VAC Ban yemiştim fakat otomatik olarak kaldırıldı yazılımsal sorun olduğu için.

Bilgisayarında Cheat Engine gibi programlar olmasın. Onlar bile ban yemeni etkileyebilir.
uvvv. Benim pc Crackli oyun hurdalığı malesef :D Hile yapacağım zaman Steami kapatıyorum öyle yapıyorum. Hileyi yaptığım oyunlar, The Forest, The Long Dark,ETS 2. Bu 2 oyundan sadece ETS 2 Orjinal.

Geri
Yukarı