CS:GO haksız overwatch ban

Dün Steam'a girdiğimde oyuna para atıp 1-2 tane kasa açayım dedim girdiğimde ban yoktu fakat kasaları açtıktan sonra çıkan itemleri satmaya kalkıştığımda Overwatch ban yediğimi öğrendim 1-2 haftadır maç atmıyorum boş boş duruyordu fakat Overwatch ban yedim. Kimseye yalan borcum yok inandırmaya da çalışmayacağım. İsteyen inanır, istemeyen yazmasın uğraştırmasın. Ne hile kullandım ne de başka bir program indirdim. Şimdi derler indirdin Steam, Driver Booster Discord, TS ve Spotify harici hiçbir şey yok, en ufak bir şey. Oyun olarak da PUBG, GameLoop ve CS yüklüydü. Zaten neyse ban yedim gereksiz yere açılabilir mi? Steam desteğe güzel bir dille anlattım (İngilizce) 5 6 saat oldu. Sizce açılır mı? Bunun dışında ne yapabilirim?

Bundan 2 yıl önce ben de çok değerli bir hesapta Overwatch ban yedim. Desteğe 5 6 kere belirli aralıklarla yazmışımdır fakat herhangi bir etkisi olmadı. Maalesef açılacağını sanmıyorum sadece profesyonel oyuncuların banlarının açıldığını gördüm. Valve'ın hiçbir şey umurunda olmadığı gibi bu da umurunda olmayacaktır.

Dün Steam'a girdiğimde oyuna para atıp 1-2 tane kasa açayım dedim girdiğimde ban yoktu fakat kasaları açtıktan sonra çıkan itemleri satmaya kalkıştığımda Overwatch ban yediğimi öğrendim 1-2 haftadır maç atmıyorum boş boş duruyordu fakat Overwatch ban yedim. Kimseye yalan borcum yok inandırmaya da çalışmayacağım. İsteyen inanır, istemeyen yazmasın uğraştırmasın. Ne hile kullandım ne de başka bir program indirdim. Şimdi derler indirdin Steam, Driver Booster Discord, TS ve Spotify harici hiçbir şey yok, en ufak bir şey. Oyun olarak da PUBG, GameLoop ve CS yüklüydü. Zaten neyse ban yedim gereksiz yere açılabilir mi? Steam desteğe güzel bir dille anlattım (İngilizce) 5 6 saat oldu. Sizce açılır mı? Bunun dışında ne yapabilirim?
Konuyu hortlatıyorum hocam ama son durum nedir? Banın kalktı mı?

Hocam ciddi mi söylüyorsunuz, vallaha adınıza sevindim.
Nasıl kaldırttnız peki?

Steam ve Valve'ye aylarca mail attım bir süre sonra aynı konu olduğu için bot cevap atmaya başladılar fakat yine de Steam destekten olumlu bir dönüş oldu fakat bir daha riske girmemek için hesabı elimden çıkardım en sağlıklısıda bu.

Steam ve Valve'ye aylarca mail attım bir süre sonra aynı konu olduğu için bot cevap atmaya başladılar fakat yine de Steam destekten olumlu bir dönüş oldu fakat bir daha riske girmemek için hesabı elimden çıkardım en sağlıklısıda bu.
En iyisini yapmışsınız hocam, zaten içimiz rahat bir şekilde oynamayacaksak hiç oynamayalım daha iyi, benim hesabın banı da kalktığında ben de aynısını yapacağım.
Hocam hergün hergün mü attınız mesaj yoksa aralıklı mı, birde Valveye de mesaj attım dediniz, Valveye nasıl mesaj atılıyor hocam. Steam siz çok mesaj gönderdiniz diye size hiç iletişim banı verdi mi, bana bir kere verdiler, bir ay boyunca onlara mesaj atamadım.

En iyisini yapmışsınız hocam, zaten içimiz rahat bir şekilde oynamayacaksak hiç oynamayalım daha iyi, benim hesabın banı da kalktığında ben de aynısını yapacağım.
Hocam her gün her gün mü attınız mesaj yoksa aralıklı mı, bir de Valve'ye de mesaj attım dediniz, Valve'ye nasıl mesaj atılıyor hocam. Steam'siz çok mesaj gönderdiniz diye size hiç iletişim banı verdi mi, bana bir kere verdiler, bir ay boyunca onlara mesaj atamadım.

Hocam her gün atmadım dediğiniz gibi her gün atınca Steam desteği kapatıyor ya da oto mesaja koyuyor aralıklarla verdim Valve dediğim sitede budur https://www.valvesoftware.com/tr/contact?recipient=TF+Team

Yeni konular

Geri
Yukarı