CS:GO haksız overwatch ban

UmutWayne

Centipat
Daha fazla  
Dün Steam'a girdiğimde oyuna para atıp 1-2 tane kasa açayım dedim girdiğimde ban yoktu fakat kasaları açtıktan sonra çıkan itemleri satmaya kalkıştığımda Overwatch ban yediğimi öğrendim 1-2 haftadır maç atmıyorum boş boş duruyordu fakat Overwatch ban yedim. Kimseye yalan borcum yok inandırmaya da çalışmayacağım. İsteyen inanır, istemeyen yazmasın uğraştırmasın. Ne hile kullandım ne de başka bir program indirdim. Şimdi derler indirdin Steam, Driver Booster Discord, TS ve Spotify harici hiçbir şey yok, en ufak bir şey. Oyun olarak da PUBG, GameLoop ve CS yüklüydü. Zaten neyse ban yedim gereksiz yere açılabilir mi? Steam desteğe güzel bir dille anlattım (İngilizce) 5 6 saat oldu. Sizce açılır mı? Bunun dışında ne yapabilirim?

Eğer hatalı bir şekilde verilmişse kaldırılır. Kaldırılmayacak olursa bir sebebi vardır. Gerçi destek sayfasında verilen oyun yasaklanmasının doğruluğundan eminiz dedikleri için bu ihtimal ne kadar gerçekleşir bilemiyorum. Eskisi gibi hatalı Overwatch yasaklanmaları kaldırılır gibi bir ibare de geçmiyor makalede.

Destek ekibi ile iletişime geçmenize gerek yoktu. Gereken tüm bilgiler yasaklanma ile birlikte veriliyor.

Overwatch yasaklamamı temyize götürebilir miyim?

Hayır. Overwatch yasaklamaları temyize götürülemez veya Steam Destek tarafından kaldırılamaz. Yasaklamaları sadece Müffettişler bir suç için hemfikir olduğunda verdiğimizden, verilen yasağın doğruluğundan oldukça eminiz. Vakayı izleyen Müfettişlerden biri bile hemfikir olmazsa Şüpheli’ye herhangi bir yasaklama uygulanmaz.

Son düzenleme:
Kaldırılabiliyor diye biliyordum ama Steam destek kaldırılamaz diyor. Bilgisayarınızda hile bulunup da atılmış olan bir ban değil. Fazla rapor edilmişsiniz ve diğer oyuncular izleyip hile olduğunuza karar vermişler.

Evet hocam biriyle kavga ettim ve sebebsizce rapor botu attı

Sırf rapor botu atmayla oyun yasaklanması almazsınız. Ortada bir şey yoksa milyon kere de raporlasalar yasaklanma vermezler.

Başka bir şey yapmadım ve kaç hafta girmemin dışnda bu haftalar kendi rankımda vurduğum 10u bile geçmezdi.

Oyunun kitlesi çok toxic, 5 pre girip karşıyla da hiç muhatap olmadan oynamak lazım aslında şu oyunu.

Maalesef bulabildiğim ax 3 ya da 2 pre oldu yıllardır böyle değişmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı