CS:GO haksız overwatch ban

Anladım hocam, son olarak toplamda kaç gün banlı kaldınız ve oyuna girdiğinizde üstteki şeritte ne yazıyordu ve Steam en son olumlu dönüş yaparken size ne dedi?

En son bir destek talebi attım ve hesaptan çıkış attım girdiğimde bir hesap bildiriminizde CS:GO oyunundaki banınız kaldırıldı yazıyordu onun altında da özür dileriz bir hata yaptık gibi bir metin vardı ben ban yiyeli 90 gün oldu diye hatırlıyorum.

En son bir destek talebi attım ve hesaptan çıkış attım girdiğimde bir hesap bildiriminizde CS:GO oyunundaki banınız kaldırıldı yazıyordu onun altında da özür dileriz bir hata yaptık gibi bir metin vardı ben ban yiyeli 90 gün oldu diye hatırlıyorum.
90 gün he, vay be benim ki 225 gündür kapalı hocam, çok fazla ticket attım steamdestek'e ve oyunda desteğe tıkladığınızda Vac Ban veya oyun yasaklaması aldım diye bir buton var, ordan da çok fazla mesaj attım, ayrıyetten dediğiniz valve adresinden de mesaj attım ama çok az.
Hocam oyuna girdiğinizde üstte köşedeki şeritte ne yazıyordu hatırlıyor musunuz ?

90 gün he, vay be benimki 225 gündür kapalı hocam, çok fazla ticket attım steamdestek'e ve oyunda desteğe tıkladığınızda VAC ban veya oyun yasaklaması aldım diye bir buton var, oradan da çok fazla mesaj attım, ayrıyeten dediğiniz Valve adresinden de mesaj attım ama çok az.
Hocam oyuna girdiğinizde üstte köşedeki şeritte ne yazıyordu hatırlıyor musunuz?

Hatırlamıyorum fakat eğer gerçektende bir kere bile hile açtıysanız açılmasının imkanı yok çünkü belli başlı algoritmalar var.

Sebepsiz ban diye bir şey yoktur süreli ban vardır müfettiş takım arkadaşınıza 1 kere vurduğunuzu görse oyun bozanlıktan basar yersiniz bende yemiştim 2 buçuk aya falan kalkmıştı.

Hatırlamıyorum fakat eğer gerçektende bir kere bile hile açtıysanız açılmasının imkanı yok çünkü belli başlı algoritmalar var.
Yok hocam, Kur'an musaf çarpsın hile falan açmadım, o şeritte ne yazdığını sormamın nedeni, benim profilimde 1 oyun yasaklaması yazıyor ve üzerine tıkladığımda Overwatch'ın görüntülerimi izleyip beni kalıcı olarak yasakladığını söylüyor ama oyuna girdiğimde üstte kırmızı şeritte Vac (Valve Anti-Hile sistemi) yazıyor, yani anlamadım Overwatch mı yoksa Vac ban mı benim banım.
Bu arada ben çok iyi bir oyuncu değilim, önümde arkası dönük adamı bile öldüremediğim zamanlar oluyordu ve neredeyse oynadığım tüm rekabetçi maçlarda sonuncuyum, ve buna rağmen benim banım eğer overwatch ise beni banlamaları aşırı saçma, hani iyi oynarım, hile gibi vuruşlar yaparım o zaman buna aldanıp beni banlarsınız ama kalkıpta benim gibi kötü bir oyuncuyu hile deyip ne diye banlarsınız.
Benim görüntülerimi ya hiç izlemeden direk banlamışlar yada art niyetten banlamışlar,
başka neden bulamıyorum.

Sebepsiz ban diye bir şey yoktur süreli ban vardır müfettiş takım arkadaşınıza 1 kere vurduğunuzu görse oyun bozanlıktan basar yersiniz bende yemiştim 2 buçuk aya falan kalkmıştı.
Takım arkadaşına vurmaktan dolayı kalıcı ban mı olurmuş kardeşim, ki takım arkadaşıma vurmak bana ne kazandıracak da böyle birşey yapayım

Son düzenleme:
Yok hocam, kur'an musaf çarpsın hile falan açmadım, o şeritte ne yazdığını sormamın nedeni, benim profilimde 1 oyun yasaklaması yazıyor ve üzerine tıkladığımda Overwatch'ın görüntülerimi izleyip beni kalıcı olarak yasakladığını söylüyor ama oyuna girdiğimde üstte kırmızı şeritte VAC (Valve anti-hile sistemi) yazıyor, yani anlamadım Overwatch mı yoksa VAC ban mı benim banım.
Bu arada ben çok iyi bir oyuncu değilim, önümde arkası dönük adamı bile öldüremediğim zamanlar oluyordu ve neredeyse oynadığım tüm rekabetçi maçlarda sonuncuyum, ve buna rağmen benim banım eğer Overwatch ise beni banlamaları aşırı saçma, hani iyi oynarım, hile gibi vuruşlar yaparım o zaman buna aldanıp beni banlarsınız ama kalkıpta benim gibi kötü bir oyuncuyu hile deyip ne diye banlarsınız.
Benim görüntülerimi ya hiç izlemeden direk banlamışlar ya da art niyetten banlamışlar,
Başka neden bulamıyorum.

Takım arkadaşına vurmaktan dolayı kalıcı ban mı olurmuş kardeşim, ki takım arkadaşıma vurmak bana ne kazandıracak da böyle bir şey yapayım.

Lk Overwatch yemişsiniz 24 saat içinde de vaca dönüşmüş dostum işin çok zor kalkan VAC banları gördüm fakat seninkini de kalktığını gördüm fakat en zor kalkan banlardan.

Geri
Yukarı