CS:GO haksız Overwatch ban

Hala Overwatch ban olarak duruyor VAC ban olmadı.
Bu iyiye işaret, yani hile kullandığın kesinleşmiş değil, ki zaten hatalı Vac Banlar da oluyor, Valve bazen Vac Ban'da kaldırıyor, bunların süreleri de değişiyor, kısa sürede açılan da var uzun süren açılan da, yani yalnız değilsin bende senin gibi overwatch banı aldım ve 224 gündür bekliyorum açılmasını, bunca zamandan sonra neden hala umut bağlıyorum dersen, daha uzun süre sonra açılan banlardan ve envanterimdeki skinlerden dolayı. Birgün açacaklarını düşünüyorum çünkü hile yapmadık.
İşin komik tarafı ne biliyon mu, ben kolsuzun tekiyim, yani çok kötü oynuyorum, bazen önümdeki arkası dönük adamı bile vuramıyorum ve buna rağmen görüntülerimi izleyip bana hile deyip banlamışlar 😂
Gerçi görüntülerimi izlemişler mi o bile meçhul. Bu banı yedikten sonra steamdeki yazılanların hiçbirine inanasım gelmiyor.

Bu konunun başında yanlış bilgi diye ban yemiştim Valve'ın sitesinde VAC ban kaldırılmaz yazıyor diye fakat 26 Nisan da 330 VAC ban kaldırıldı.
Önceden de yazmıştım hile açtıysanız açılması imkansıza yakın, bu açılan VAC banlar tahminimce Valve'dan kaynaklı sorunlarla atılan VAC'lar.
Yine ban yememek için tekrarlıyorum, Valve'ın desteğinde VAC ban kalkmaz yazıyor ama veriler kalktığına yönelik.
Kaldırılan banları görmek için

190 gün oldu VAC ban olmadı hâlâ desteğe uzun süre sonra tekrar yazdım. Belki açılır.

Geri
Yukarı