CS:GO oynanır mı?

@Papağan Fındık @Croxie @raidExodus Olmayan birşeyi mi söyledim nerden geliyor bu memnuniyetsizlik ? Premium demişsiniz neyi farkettiriyor ? Seçkin hesabı bırak, Faceitte bile artık anti cheate yakalanmadan hile açabiliyorsunuz. Oynadığınız şeyin durumunu öğrenin önce.
O kadar hile Valorant'tada çıkıyor. Hiç hile gelmemesi imkansız zaten.

Çoğu kişi direk hile demiş. Bence güven faktörün yeterince iyiyse karşına hile çok çıkmaz. Ayrıca Ben Prime almayacağım demedim. Almazsam ne gibi sıkıntılar çekerim dedim. Prime lazımsa alırım.

Güven faktörünle ne alakası var hocam, oynayıp görmek istiyorsanız oynayın güzel oyun lakin hilelerden dolayı oynayamıyorsunuz, bu arkadaşlar hile dendiğinde pata küte herkesi duvarlardan falan vuran adamlardan bahsettiğimi sanıyorlar, reportla ban yedikleri için. Hileler öyle bir durumdaki, legit bir şekilde ayar yapıp vac bana yakalanmadan hiç hile değilmişsiniz gibi oynuyorsunuz. Bu arkadaşlar dünyadan bir haber oldukları için , büyük ihtimal hile kullanan adamları çok iyi oynuyor sanıyorlar. Girin oynayın kendiniz deneyimleyin.

5 yıldır aktif olarak CS:GO oynuyorum, hayatımda en fazla 1 ya da 2 kere hileye denk gelmişimdir.

Gülücük atmışsınız bir de, alın size kanıtı hocam.

1670778973589.png

@raidExodus @Croxie teşekkürler. Yakın zamanda Prime alacağım. Ayrıca kazandığımız kasaları filan nasıl açıyoruz veya başkasına satıyoruz?
Kasaları açmak için anahtarına ayrı para vermeniz lazım. Ben kasa düşürüp 3-5 TL'ye daha az satıyorum para direk düşsün diye.

Prime alırsanız kasa vs düşer ve rank sahibi olursunuz faceit premium ile sanırım 1 ayda 600 win alırsanız 2k değerinde bıçak ve 1k değerinde alışveriş puanı veriyordu.

Geri
Yukarı