CS:GO oynarken sürekli hile geliyor

Artık yemin ederim gına geldi arkadaşlar, güven faktörüm yeşil ve takımdaki diğer arkadaşlar da öyle. Kimse daha önce hile kullanmamış. Ama arkadaş her maç hile yeter, bıktım ya. Tam diyorum güzel bir maç atayım daha başlar başlamaz geliyorlar. 1 gram hevesim kalmadı içimde.
Oynama.

Kişi sanki bana tercih verin demiş. Nasıl hileye denk gelmem diye. Soru bile sormamış adam.
Burası bir forum. İnsanları dertlerini çözmek için gelir. Sence neden açtı bu konuyu? Tabii ki de sorununu çözmek için. Az mantık kullansan keşke. Kahkaha atıyorsan da at.

Edit: Senin gibiler çok kahkaha atıyor ama asıl gülünecek kişiler sizin gibileridir. Her neyse benim beğeni sayım artıyor.

Burası bir forum. İnsanları dertlerini çözmek için gelir. Sence neden açtı bu konuyu? Tabii ki de sorununu çözmek için. Az mantık kullansan keşke. Kahkaha atıyorsan da at.
Adam bir şey mi istemiş ki. Sanki demiş tayfayla oyun oynamak istiyoruz CS'de sürekli hile geliyor demiş. Bizde biliyoruz hile olduğunu... Sadece prim kasmak için yazma şuraya behey.

Öncelikle günaydın, seçkin hesap olmadığın için hile gelmesi çok normal bir şey herkeste oluyor bu lakin Faceit, ESEA gibi turnuva platforlmarında oynamanı tavsiye ederim ama orada da zor adamlar çıkıyor. Ha ama illa resmi sunucularda oynayacağım diyorsan 21 lvle kasıp ya da 80 TL verip seçkin olman lazım, orada hile açmak yürek ister.

Geri
Yukarı