CS:GO oynarken sürekli hile geliyor

Hile gelmezse de Rus geliyor zaten. Oyun oynanmaz halde.
Bazen oluyor ama İngilizce konuşan yabancı gelince çok keyifli oluyor. Öyle güzel konuşuyorum ki artık İngilizce'yi çok mutluyum bu yüzden. Yabancı dilim çok gelişti, yeni kelimeler öğrenmesem de artık akıcı konuşuyorum.

Tamam birader uğraşma daha benle.

Edit: @poorfredo kahkaha atınca haklı duruma gelmiyorsun haberin olsun. “gAhgAhA atAm Da haWli oLaM hAkSıZ dUrUMa dDüŞmiM.” triplerine girme çünkü ne olduğun ortada zaten.
Hem uğraşma benle yazıp hem de 'heh şu da aklıma geldi yazayım' diyorsun prim yapmak için. Pes...

İnsan sarrafısın herhalde ama görmeden bile tanıyabilmek kahinlik he, Allah'ın işine karışılmaz haşa.
Kahinlik değil deneyim. Senin gibi bir sürü gördüm. Al bak bu konuya 12 kişi bana kızgın veya kahkaha attı. Ancak aralarından 1 sadece 1 kişi cevap verdi. Anlıyor musun? Deneyimim var yani kahinlik değil.

Kahinlik değil deneyim. Senin gibi bir sürü gördüm. Al bak bu konuya 12 kişi bana kızgın veya kahkaha attı. Ancak aralarından 1 sadece 1 kişi cevap verdi. Anlıyor musun? Deneyimim var yani kahinlik değil.

İnsan bu kadar da düşmez. Bir konu daha bilgili olduğunu söylemek. Ahh ulan ah yapmayın şu genellemeyi, bırakın şu Fanatizmi hepimiz kurtulacağız. Bilgi paylaştıkça çoğalır güzel kardeşim. Ama sen beni onlarla karıştırıyorsun, yapma...
Ayrıca bilgiliyim diye gözükenden en çok korkmak gerek.
  • Tek bildiğim hiç bir şey bilmediğimdir.
-Sokrates

İnsan bu kadar da düşmez. Bir konu daha bilgili olduğunu söylemek. Ahh ulan ah yapmayın şu genellemeyi, bırakın şu Fanatizmi hepimiz kurtulacağız. Bilgi paylaştıkça çoğalır güzel kardeşim. Ama sen beni onlarla karıştırıyorsun, yapma...
Ayrıca bilgiliyim diye gözükenden en çok korkmak gerek.
  • Tek bildiğim hiç bir şey bilmediğimdir.
-Sokrates
Senin hem okuma hem de mantık kurma kabiliyetinde sıkıntı var. Ben biligiliyim demiyorum, deneyimim var diyorum.

Senin hem okuma hem de mantık kurma kabiliyetinde sıkıntı var. Ben biligiliyim demiyorum, deneyimim var diyorum.
Deneyim bir konuda bilgiye sahip olmak ya 🤣.
Konuşurken veya yazışırken yanında bir adet bulundurmanı tavsiye ederim.
-Türk Dil Kurumu'nun tanımıyla “Bir kimsenin belli bir sürede veya hayat boyu edindiği bilgilerin tamamı tecrübe” yani deneyim olarak adlandırılıyor.

Geri
Yukarı