CS:GO oynarken sürekli hile geliyor

Adam bir şey mi istemiş ki. Sanki demiş tayfayla oyun oynamak istiyoruz CS'de sürekli hile geliyor demiş. Bizde biliyoruz hile olduğunu... Sadece prim kasmak için yazma şuraya behey.
Tamam birader uğraşma daha benle.

Edit: @poorfredo kahkaha atınca haklı duruma gelmiyorsun haberin olsun. “gAhgAhA atAm Da haWli oLaM hAkSıZ dUrUMa dDüŞmiM.” triplerine girme çünkü ne olduğun ortada zaten.

Artık yemin ederim gına geldi arkadaşlar, güven faktörüm yeşil ve takımdaki diğer arkadaşlar da öyle. Kimse daha önce hile kullanmamış. Ama arkadaş her maç hile yeter, bıktım ya. Tam diyorum güzel bir maç atayım daha başlar başlamaz geliyorlar. 1 gram hevesim kalmadı içimde.

Topluluk Pro-Hub VAC korumalı sunucular var rekabetçi tadında ama harbiden çok güzel oynuyorlar çift keleşim çok zorlandım hile değiller her serverde en az 2 admin bulunuyor zaten hile açarsan VAC'dan ertesi gün banlanıyorsun ama 10-8 kişilik sunuculara gir 12-11'de olur.
Tamam kardeşim oynama o zaman bizden ne istiyorsun?

En sevmediğim forum tipisin bir faydan yoksa yazma kardeşim.

Ya arkadaşım bana niye hile gelmiyor? 500. saatimde keleş oldum. Son zamanlarda hiç hile gelmiyor. Bazen yanlış anlamayın ama insanlar iyi oynayan birisini görünce hile diyebiliyor ki buna bende dahilim. Tavsiyem Mirage ve Dust 2'ye abanmayın, Vertigo, Nuke, Train girin. İyi eğlenceler.

Ya arkadaşım bana niye hile gelmiyor? 500. saatimde keleş oldum. Son zamanlarda hiç hile gelmiyor. Bazen yanlış anlamayın ama insanlar iyi oynayan birisini görünce hile diyebiliyor ki buna bende dahilim. Tavsiyem Mirage ve Dust 2'ye abanmayın, Vertigo, Nuke, Train girin. İyi eğlenceler.

Katılıyorum benim de 500 küsur saatim var. Çift keleşim. 2 maçta bir genellikle rakipler hep beni reportluyor. Takımıma türkler gelmişti bir kere. Hile olduğumu zannedip son raund beni hem oyunda atıp hem de reportladılar.

Katılıyorum benim de 500 küsur saatim var. Çift keleşim. 2 maçta bir genellikle rakipler hep beni reportluyor. Takımıma türkler gelmişti bir kere. Hileyim diye son raund beni hem oyunda atıp hem de reportladılar.
Hocam ben Global'im. Hile kaynıyor oyunda. Hatta bir çok kez bende sıkıntı yaşadım. Takımına hile geldiği için galibiyetinizi iptal ettik gibi bir şey çok çıktı karşıma.

Geri
Yukarı