CS:GO oyunu Trolleyen Ruslar

Mustafa-GL

Hectopat
Daha fazla  
Şu Ruslar yüzünden oyundan soğudum. Adam kendi başına oynuyor takımı dinlemiyor, sürekli bağırıyor takım arkadaşına saldırıyor vs. Hele birde bunlar 2 kişi olunca daha beter oluyor.
Rusya da doğal gaz vs. gibi kaynaklar olunca halk zengin. Adamın 2 - 3 tane daha hesabı oluyor giriyor rekabetciye trolluyor milleti. Banlanmak umrunda değil. Yan hesaplarından dolayı.
Arkadaşıyla inadına Rusça muhabbet ediyor. Daha bitmedi birde veletleri var bizim veletlerden beter. Ne yapacağız bu Rusları ya ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bunu gördümya artık Ruslardan her şeyi beklerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ruslar yüzünden çok fazla 16-14 kaybettim. Adamların umrunda değil o yüzden arkadaşlarınızla beraber girin oyun daha zevkli oluyor o zaman.

Emin olun Türkler daha beter. Hile kullanan birkaç kişiye rastladım 70 küsür saatlik CS:GO kariyerimde, hepsi de Türk'tü. "Ayıp be kardeşim" dediğimizde de ettiği küfürler cabasıydı. Ruslar kesinlikle uzaklaştırılmalı, ama yanında Troll Türkler de gitmeli.

Ruslara CSGO'yu kesinlikle kendi aralarında oynamaları lazım trolluk bunlarda hile bunlarda 14-1den maçı alıyorlar adamlar 15 tane smurf hesabı olan valveden maç atmama sebebim ruslar faceit, easea falan girin arkadaşlar daha seviyeli adamlar geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı