CS:GO oyunu Trolleyen Ruslar

Bende bıktım bu durumdan. Varsa adam gibi girmek isteyen haberleşip gireriz.

Aslında dmg çıkabilsen gerisi gelir. 2-3 arkadaşın varsa beraber gir. Büyük ihtimalle rahatça kasarsınız. Bir de aim antremanı + deathmatch öneririm. Baktın olmuyor, ara ver. Ben de çift ak iken çıldıyordum. Ondan sonra oyunu bıraktım 1-2 hafta. Temiz kafayla dönünce iyi oluyor. :)

Rekabetçi taktik gerektiren bir maç. Neden solo giriyorsun ki? Hiç laf dinlemeyip kendi bildiğinden vaz geçmiyorlar. Ben şimdiye kadar 1-2 ve tövbe ettim. 5 kişi olmadan rekabetçi girmiyorum.

Rekabetçi taktik gerektiren bir maç. Neden solo giriyorsun ki? Hiç laf dinlemeyip kendi bildiğinden vaz geçmiyorlar. Ben şimdiye kadar 1-2 ve tövbe ettim. 5 kişi olmadan rekabetçi girmiyorum.
Hocam ben Poi gibi kanalları izleyip gaza geliyorum hep güzel takımlar denk geliyor adama. Ama kendim girince bana hiç öyle denk gelmiyor. Birde iyi oynayan bulmak zor. Bir sürü arkadaşım var ama girince hiç oynayamıyorlar.

Yahu 87 tl lik pubg yi indirime sokacaklarına zaten ucuz olan cs yi daha da ucuzlaştırarak her önüne gelenin almasını sağlıyorlar. sonra hilecisiyle,rusuyla,velediyle,trolüyle ayrı uğraş

Bende bıktım bu durumdan. Varsa adam gibi girmek isteyen haberleşip gireriz.
Ben varım bende bazı sorunlar yaşadım bu kadar şiddetli olmasa da ama düzgün bi takımım olsa çok iyi olurdu genelde taşıyorum ama kaybediyoruz.Nova 3 den 2 'ye düştüm.Steam ismim Cosmiss yaş 19 .İsteyen ekleyebilir,çok aktif degilim ara sıra giriyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı