CS:GO oyunu Trolleyen Ruslar

Ben bunu gördümya artık Ruslardan her şeyi beklerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yola T90'la dalmak nedir ya kendini BF'de sandı eleman herhalde :)

Az önce 2 tane 10 yaşındaki Rus takımıma denk geldi. Ve oyunun başınada bana noob deyip öldürdü. Sonraki raundda öldürdü. Atma oylaması yaptık arkadaşı reddetiğinden atamadık. Bu çocuk oyunun sonuna kadar haritayı gezip öldü. Profilini ve profil linkini aşşağıya koyacam. Daha önce 1 tane VAC yemiş bu arada. Sonra da kaybetmemize 2 raund kala oyundan çıktı. Ve bunun arkadaşı da oyunun sonunda 13 TL değerinde kasa kazandı. Profili = Steam Community :: ★ БОРИС СЕЛЕЗЕНЬ
upload_2015-8-4_17-36-49.png
upload_2015-8-4_17-36-47.png
upload_2015-8-4_17-35-20.png

Az önce 2 tane 10 yaşındaki Rus takımıma denk geldi. Ve oyunun başınada bana noob deyip öldürdü. Sonraki raundda öldürdü. Atma oylaması yaptık arkadaşı reddetiğinden atamadık. Bu çocuk oyunun sonuna kadar haritayı gezip öldü. Profilini ve profil linkini aşşağıya koyacam. Daha önce 1 tane VAC yemiş bu arada. Sonra da kaybetmemize 2 raund kala oyundan çıktı. Ve bunun arkadaşı da oyunun sonunda 13 TL değerinde kasa kazandı. Profili = Steam Community :: ★ БОРИС СЕЛЕЗЕНЬ
upload_2015-8-4_17-36-49.png
upload_2015-8-4_17-36-47.png
upload_2015-8-4_17-35-20.png
Aynı resmi arka arkasına birkaç defa koymuş nedenini bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    84,6 KB · Görüntüleme: 894
Zaten CS GO'yu arka arkaya indirime soktular ne kadar çoluk çocuk varsa aldı. 3 maçtan birinde ya hacker ya rus çocuk yada diğer troller karşıma geliyor. Ruslar tamamen ayrı ama. Adamlar 5 dakikada seni en favori oynundan bile soğutabilirler. İnsanların oyununu zehir etme konusunda en yaratıcı millet bunlar. Öldürdüğü her adam başına geğiren gördüm.

Beyler şimdi Allah var oyunu taşıyan ruslar da var. Ha bende dediğin gibi trolleyen mi ararsın öldüren mi ararsın defuse ederken arkadaşını öldürüp raundu kaybettiren mi ararsın hepsi karşıma çıktı. Yaptığım tek şey report ve mute :cool:

Beyler şimdi Allah var oyunu taşıyan ruslar da var. Ha bende dediğin gibi trolleyen mi ararsın öldüren mi ararsın defuse ederken arkadaşını öldürüp raundu kaybettiren mi ararsın hepsi karşıma çıktı. Yaptığım tek şey report ve mute :cool:
O oyunu taşıyıp sessiz olan en sevdiğim oyuncudur zaten. Ama ne yazık ki sayıları çok az.

Legendary eagle master aşağısı çoğu zaman troller çıkıyor. Supreme ve üstünde oyunun tadını anlıyorsun, oynayanlar hep adam akıllı kişiler.

Sonuçta şu da var, ne kadar aim'in varsa maçı taşıyabilirsin. Sırf aldığın yenilgiye bakılmıyor. Maçı tek taşırsan yenilsen de rütben artabilir.

Legendary eagle master aşağısı çoğu zaman troller çıkıyor. Supreme ve üstünde oyunun tadını anlıyorsun, oynayanlar hep adam akıllı kişiler.

Sonuçta şu da var, ne kadar aim'in varsa maçı taşıyabilirsin. Sırf aldığın yenilgiye bakılmıyor. Maçı tek taşırsan yenilsen de rütben artabilir.
Ya bak bu trollerden rütbe atlayamıyorum. Sırf bugün 6 tane arka arkasına maç kaybettim çok kötü bir gündü. Hepsinde takımı taşıdım ama gerek Türkler olsun gerek Ruslar yaptılar yapacaklarını.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı