Ruslar Olmadan CS:GO Oynamak

Adamları rahatsız etmezseniz anlamında yani öldüğünüzde mikrofon açıp bağırmazsanız, kolsuz bir şekilde oynamazsanız anlamında söyledim.
Adam 30dk. bozuk bir mikrofonla “aaa” diye bağırıyor diyorum. Ben nasıl onu rahatsız etme imkanı bulabilirim acaba:) Adam fırsat bile vermiyor:)

Rusça bilmiyorum diyorum adama, sonra daha ikinci elde başlıyor "Yellow, yellow, AWP please AWP please". Lan bir dur daha biz çekmedik bir şey vicdansız🤣 Vermeyince de Rusça bir şey söyleyip hemen oyundan atma anketi çıkartıyor. Gold Nova 1 ve yukarısı kanser yemin ediyorum bunlarda. Silver daha iyiymiş ya:)

Rusça bilmiyorum diyorum adama, sonra daha ikinci elde başlıyor "Yellow, yellow, AWP please AWP please". Lan bir dur daha biz çekmedik bir şey vicdansız🤣 Vermeyince de Rusça bir şey söyleyip hemen oyundan atma anketi çıkartıyor. Gold Nova 1 ve yukarısı kanser yemin ediyorum bunlarda. Silver daha iyiymiş ya:)

Bazıları laf anlamıyor. Diyorum ki adama sizi anlamıyorum lütfen ingilizce konuşur musunuz diyorum ama hala aynı rusça bıdı bıdı yapıyolar. :D

Bazıları laf anlamıyor. Diyorum ki adama sizi anlamıyorum lütfen İngilizce konuşur musunuz diyorum ama hala aynı Rusça bıdı bıdı yapıyolar. :D
Aynen aynen hala bana "Painkiller, dızdırıska bovoska fuşa..." bir şeyler anlatıyor🤣 Valla Silver'da yoktu bu tiplerden. Rank düşülebiliyor mu var mı bir imkan düşeyim biraz bari ben:)

Silverdayken çok troll, Rus, sorunlu takım geliyordu keleş rütbebeden sonra artık hiç gelmiyor Rus var ama gayet insancıl :D önerim Rank yükselmeye çalış yada overwatch yap güven faktörünü yükselt daha az troll geliyor

Bu oyunda Ruslar ve Türklerden sakınmak lazım.. Türk aşırı ciddi eğlencesini kaçırıyor sanki savaşa gidiyoruz.. Rus aşırı troll maç daha başlamadan bitiyor troll yüzünden. İkisinin ortası insanlar gelince bir tık daha eğlenceli olabiliyor :D

Geri
Yukarı