Ruslar Olmadan CS:GO Oynamak

Hocam ESEA da Iranlı dolu. Bir de ESEA da bir zaman sonra ayni insanlarla giriyorsun hep. Faceitte de rus çok var yine
Iranlıya hiç denk gelmedim TR serverında mı oynuyorsun? Faceit'te Türk communityleri var aylık ücret verip sadece Türklerle düşük pingle oynuyorsun. Paralı olduğu için çoluk çocuk olmuyor kaliteli insanlar denk geliyor.

Iranlıya hiç denk gelmedim TR serverında mı oynuyorsun? Faceit'te Türk communityleri var aylık ücret verip sadece Türklerle düşük pingle oynuyorsun. Paralı olduğu için çoluk çocuk olmuyor kaliteli insanlar denk geliyor.
evet tr serverinde gece 1.30 am-5.00 am gibi oynuyordum türk ve iranlılar var. Oyuncular genel olarak toxic değil ve güzel ortamı var. Oynadığım sürece sadece 1 kişi toxic idi o da türk karafatma kezban denk geldi.

Ya bu Ruslar olmadan bir maça girmenin yolu yok mu? Ya bağırıyorlar sığır gibi ya da durduk yere birbirini vuruyorlar veya oyundan atıyorlar. Var mı böyle şunlar veya şu bölge gelmesin diye bir ayar? Veya şu server falan diye yapabileceğimiz bir şey var mı?
Geçenlerde bir gün Rusya'ya siber saldırı olduğu için Rusya'da 1 günlük elektrikleri kestiler ve biz o gün oyuna girdiğimizde ne Cy*a kelimesini ne de ben öyle hayırsızlara küfür ettim. O gönderiyi görünce eve gelir gelmez oyuna girdik. Birileri Rusya'ya siber saldırı yapsında bizler rahatça oynayak.

CS:GO oynadığım dönemler bir ara rusçayı hafif hafif sökmeye başlamıştım. Oyunu bırakınca aklımdan ruslarla birlikte dilleride silindi. Mutluyum... :)

Geçenlerde bir gün Rusya'ya siber saldırı olduğu için Rusya'da 1 günlük elektrikleri kestiler ve biz o gün oyuna girdiğimizde ne Cy*a kelimesini ne de ben öyle hayırsızlara küfür ettim. O gönderiyi görünce eve gelir gelmez oyuna girdik. Birileri Rusya'ya siber saldırı yapsında bizler rahatça oynayak.
Asparagas haber. Ülke genelinde elektrik kesintisi mümkün değil.

Asparagas haber. Ülke genelinde elektrik kesintisi mümkün değil.
Bizim ülkemizde mümkün olmuştu...
Başka ülkede neden olmasın?

Bizim ülkemizde mümkün olmuştu...
Başka ülkede neden olmasın?
1 gün kesilmesi nerde 2 saat kesilmesi nerde. 1 gün elektriksiz internetsiz kalınması demek ülkenin çökmesi demek. Zaten araştırın Rusya'da 1 gün elektrik kesilmesine dair hiçbir haber yok.

Geri
Yukarı