CS:GO parti üyesinin hile açması ban sebebi mi?

Arkadaşın sana adamların konumunu Wallhack kullanarak söylüyorsa sende kullanmış sayılırsın. Bu seni Overwatch'de hile gibi gösterir. Kısacası evet yersin
yok aga yan hesabımla giriyorum . hileyle hiç bir alakam yok. adam gelmiş beni suçluyo . gerçekten garip. ben eğlenmek için oynuyorum. kendimi arkadaşıma taşıtmıyorum. istesem gerçek hesabımda yapardım. Ama böyle adamlar gelip bilip bilmeden her yere atlıyor. Bu çok sinirime gitti.

Hileyi eğlenme amaçlı mı kullanıyorsunuz?
Şaka gibisiniz gerçekten.
ben hile kullanıyorum demedim. hiç bir alakam yok her falan da istemiyorum. biraz kelimelerime dikkat edin.
Katılıyorum. Bir oyunda hile açarak diğer insanların zevkinin içine edip bundan zevk almak... ne denmesi gerektiğini biliyorsunuz.
haklısın aga ama ben karışamam şimdi ben hayatımda bir kere hile açmadım.
Arkadaşınızın Steam hesabını verir misiniz?
belirli bir hesabı yokki zaten .

Ben hile kullanıyorum demedim. Hiçbir alakam yok her falan da istemiyorum. Biraz kelimelerime dikkat edin.

Haklısın aga ama ben karışamam şimdi ben hayatımda bir kere hile açmadım.

Tamam o zaman sorun yok kusura bakmayın (bu arada hile olduğu söyleniyor ve siz savunuyorsunuz gibi geldi o na ne demeli?)
Biz rapor edince banlanmıyor direk "Overwatch"a düşüp bilgili oyuncular gerekeni yapıyor ve Valve'a göderiliyor ve öyle ban atılıyor.

Tamam o zaman sorun yok kusura bakmayın (bu arada hile olduğu söyleniyor ve siz savunuyorsunuz gibi geldi o na ne demeli?)
Biz rapor edince banlanmıyor direk "Overwatch"a düşüp bilgili oyuncular gerekeni yapıyor ve Valve'a göderiliyor ve öyle ban atılıyor.
ben savunmuyorum aga ne yaparsa yapsın. Bu adam da 2 dakikadır steam ını istemedi. Dünya nın sonu gelicek.

Yeni konular

Geri
Yukarı