CS:GO sebepsiz Overwatch ban

Evet bende 3 senedir aktif oynuyorum bende görmedim hatta hiç de diyebilirim. Ama kazara şöyle olur eğer arkadaş korsan oyun indirdiyse ve yazılımı arka planda sessiz bir şekkilde çalışıyorsa yememesinin bir sebebi yok.

Evet ben zaten savunmuyorum Valve hiçbir zaman yanlışlıkla banladığını görmedim zaten.
Yani arkadaş birden robot olmuş rüyalarında CS oynadığını görmüş oyuna girip şov yapmış. Buraya açılan neredeyse her konuda oluyor bu kimse hile olmuyor yada kullanmıyor ama herkes ceza yiyor.

eskiden 30fps aldığımı söyledim, evet
ve arkadaşlar 30 fpsten 300fpse çıkınca evet fark ediyor ve o 54 vurduğum elo kendi elom değildi silver 5 ile girmiştim karşıya en yüksek nova 2 gelmişti
Tamam İsmail Can abi, saygılar.

Eskiden 30FPS aldığımı söyledim, evet.
Ve arkadaşlar 30 FPS'ten 300FPS'e çıkınca evet fark ediyor ve o 54 vurduğum elo kendi elom değildi Silver 5 ile girmiştim karşıya en yüksek nova 2 gelmişti.

Senelerdir 30FPS oynayıp 300FPS çıkınca insan bir arip olur oyun çok akıcı gelir ve alışması zordur.

Overwatch biraz sıkıntılı bir sistem. Banınız yanlış olabilir. Eğer yanlış bir ban ise umarım banınız kaldırılır.

Ve arkadaşlar 30 FPS'ten 300FPS'e çıkınca evet fark ediyor ve o 54 vurduğum elo kendi elom değildi Silver 5 ile girmiştim karşıya en yüksek nova 2 gelmişti.

Tamam bunu göreceğiz hile kullanmadım.

Hile yapmadıysanız nasıl yediniz? Valve hiçbir zaman yanlışlıkla banlamaz.

Yani arkadaş birden robot olmuş rüyalarında CS oynadığını görmüş oyuna girip şov yapmış. Buraya açılan neredeyse her konuda oluyor bu kimse hile olmuyor yada kullanmıyor ama herkes ceza yiyor.
evet biliyorum düşüncem benim de ban yiyen insanın hile kullandığıydı fakat ben yedikten sonra ne kadar enteresan bir sistem olduğunu anlayabildim, ayrıca 54 adam vurmak yüksek evet ama vurulmuyor mu bu? İnsanlar kendi elolarında bu kadar vurabiliyorken ben nova 1-2 lere karşı 54 vurdum. Ve kille oynamıştım lurker oynamıştım o maç.
Overwatch biraz sıkıntılı bir sistem. Banınız yanlış olabilir. Eğer yanlış bir ban ise umarım banınız kaldırılır.
teşekkür ederim sonunda normal düşünen bir arkadaş

Overwatch'da 1 kişi raporlamıyor birçok kişi raporluyor ve rapor yedikten sonra Valve'a gidiyor yani yanlış bir şey yapılamaz.

Hile yapmadıysanız nasıl yediniz? Valve hiçbir zaman yanlışlıkla banlamaz.
evet yanlış banlamadığı için zaten banlıyım şuan, fark ettiyseniz ban yiyen hesaplar burda konu açtıklarında profillerinde 300- saatleri olduğunu görüyoruz fakat benim 1200 saatim var ve 2018 in başından beri oynuyorum yeni bilgisayarım gelmişken neden hile açmak gibi bir aptallık yapayım?
Overwatch'da 1 kişi raporlamıyor birçok kişi raporluyor ve rapor yedikten sonra Valve'a gidiyor yani yanlış bir şey yapılamaz.
Tamam da demek istediğim kendi elomda o kadar vurmadığım lurker oynadım diyorum zaten. Kartallarla girince 20 adam civarı vuruyorum
Senelerdir 30FPS oynayıp 300FPS çıkınca insan bir arip olur oyun çok akıcı gelir ve alışması zordur.
1 aydır oynuyorum ve internet kafeden de biraz alışkanlığım var

Yeni konular

Geri
Yukarı