CS:GO sebepsiz Overwatch ban

evet biliyorum düşüncem benim de ban yiyen insanın hile kullandığıydı fakat ben yedikten sonra ne kadar enteresan bir sistem olduğunu anlayabildim, ayrıca 54 adam vurmak yüksek evet ama vurulmuyor mu bu? İnsanlar kendi elolarında bu kadar vurabiliyorken ben nova 1-2 lere karşı 54 vurdum. Ve kille oynamıştım lurker oynamıştım o maç.

teşekkür ederim sonunda normal düşünen bir arkadaş
Benim de 55 kill aldığım maç oluyor ama kendi seviyemde değilim normalde keleş 2 seviyesindeyim. Benim ölme oranlarımda gayet fazla oluyor yani maç boyunca 5 kere ölme tuhaf olur ve daha önceki skorlarınıza bakıp yorum yapınca tuhaf değil mi?

Evet yanlış banlamadığı için zaten banlıyım şu an, fark ettiyseniz ban yiyen hesaplar burada konu açtıklarında profillerinde 300- saatleri olduğunu görüyoruz fakat benim 1200 saatim var ve 2018'in başından beri oynuyorum yeni bilgisayarım gelmişken neden hile açmak gibi bir aptallık yapayım?

Öncelikle saat satın alabilirsiniz benim 880 saatim var istesem bunu 1Dk'da 4bin yapabilirim.

Benim de 55 kill aldığım maç oluyor ama kendi seviyemde değilim normalde keleş 2 seviyesindeyim. Benim ölme oranlarımda gayet fazla oluyor yani maç boyunca 5 kere ölme tuhaf olur ve daha önceki skorlarınıza bakıp yorum yapınca tuhaf değil mi?

Anlıyorum, adamlar basit oynuyordu en azından öyle söyleyebilirim. İstiyorsanız, maçlarımın sslerini atayım PC aldığımdan beri sadece 2 maç 50 civarı vurdum, onlar da oraya koyduklarımdı.

Öncelikle saat satın alabilirsiniz benim 880 saatim var istesem bunu 1Dk'da 4bin yapabilirim.

Peki neden böyle bir şey yapayım?

Valve hiçbir zaman yanlışlıkla banlamaz.

Hatali yasaklamalar nadir oluyor desek daha dogru olur. 2010'da yaklasik 12 bin kisiye yanlis VAC yasagi verilmisti ve bu hatadan dolayi Valve yasaklama alan herkese bedava L4D2 hediye etmisti.

1200 saatim var ve 2018'in başından beri oynuyorum

Ne zamandan beri oynadiginiz ve ne kadar süreye sahip oldugunuzun pek de bir önemi yok. Sizden daha fazla süreye sahip olup da yasaklanan hesaplar mevcut.

Hatali yasaklamalar nadir oluyor desek daha dogru olur. 2010'da yaklasik 12 bin kisiye yanlis VAC yasagi verilmisti ve bu hatadan dolayi Valve yasaklama alan herkese bedava L4D2 hediye etmisti.

Ne zamandan beri oynadiginiz ve ne kadar süreye sahip oldugunuzun pek de bir önemi yok. Sizden daha fazla süreye sahip olup da yasaklanan hesaplar da mevcut.

Evet biliyorum, hatalı yasaklamalar nadir olur ve şu an buna yakalanmış durumdayım ve ayrıca bir şey merak ediyorum. Hile olsam neden buraya gelip sebepsiz yere ban yedim diyeyim ki Valve çok inceliyor ve banı ona göre açıyor. Hile olduğumu anlarsa zaten açmaz.

Ne zamandan beri oynadiginiz ve ne kadar süreye sahip oldugunuzun pek de bir önemi yok. Sizden daha fazla süreye sahip olup da yasaklanan hesaplar mevcut.

İşte aradığım yorum.
Evet biliyorum, hatalı yasaklamalar nadir olur ve şu an buna yakalanmış durumdayım ve ayrıca bir şey merak ediyorum hile olsam neden buraya gelip sebepsiz yere ban yedim diyeyim ki Valve çok inceliyor ve banı ona göre açıyor hile olduğumu anlarsa zaten açmaz.

Şöyle siz konuyu hile açtım ban yedim nasıl kaldırırım diye mi açarsınız yoksa yanlışlıkla ban yedim nasıl açarım diye mi? Düşünün.

İşte aradığım yorum.

Şöyle siz konuyu hile açtım ban yedim nasıl kaldırırım diye mi açarsınız yoksa yanlışlıkla ban yedim nasıl açarım diye mi? Düşünün.
Şöyle, ben hile açsam ve banımı yesem neden açmaya çalışayım. Açamam. Ayrıca hile açsam bunu bilerek açmaz mıydım?
Yanlis anlamayin, sizi hilecilikle itham etmiyorum. Yalniz bu sözü daha önce konu acan yüzlerce kisi de söylemisti. Eger hile kullanmadiysaniz yasaklamaniz kaldirilacaktir.

Bekleyip görelim hep beraber.
Teşekkür ederim evet bekleyelim, ticket attım ama otomatik bir mesaj geldi tahminen kaç günde belli olur vac e dönüşeceği veya kaldırılacağı?

@benkerem

Kaldirilma süresi hakkinda kesin bir bilgi veremem. 1 hafta da sürebilir, 3 ay da sürebilir. Eger hatali bir yasaklama verilmemisse ve yasaklama almaniza sebep olan sey ayriyeten VAC sistemi tarafindan da tespit edilmisse ortalama 1 hafta icinde VAC yasagina dönüstürülür. O da maksimum. Genelde 1-3 gün kadar sürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı