CS:GO sebepsiz Overwatch ban

@benkerem

Kaldirilma süresi hakkinda kesin bir bilgi veremem. 1 hafta da sürebilir, 3 ay da sürebilir. Eger hatali bir yasaklama verilmemisse ve yasaklama almaniza sebep olan sey ayriyeten VAC sistemi tarafindan da tespit edilmisse ortalama 1 hafta icinde VAC yasagina dönüstürülür. O da maksimum. Genelde 1-3 gün kadar sürüyor.
Teşekkür ederim

Arkadaş valve hileleri banlamıyor ki hile olmayan birini nasıl banlasın :D. Zaten biride hile açıp vac yedim demez nedense hep haksız vac.

VAC sistemi %100 emin olmadan kimseyi banlamaz. Hatalı banlananlarda dll'nin bilinmediği durumlarda oluyor. O dll'den banlananlarında banları açılıyor. Bu kadar iyi oynuyorsanız elonuzun yüksek olması gerekirdi. Sizi sizin gibi oynayan insanlarda eşleştirirdi. Overwatch müfettişleri de sizin gibi keleş olmuyorlar. Bir kaç rank üstünüz oluyorlar. O adamlar öyle oynayamıyorda sen o eloda öyle mi oynuyorsun? Ortada bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorum. Umarım tez vakit VAC'a dönüşürde doğruyu görmüş oluruz.

VAC sistemi %100 emin olmadan kimseyi banlamaz. Hatalı banlananlarda dll'nin bilinmediği durumlarda oluyor. O dll'den banlananlarında banları açılıyor. Bu kadar iyi oynuyorsanız elonuzun yüksek olması gerekirdi. Sizi sizin gibi oynayan insanlarda eşleştirirdi. Overwatch müfettişleri de sizin gibi keleş olmuyorlar. Bir kaç rank üstünüz oluyorlar. O adamlar öyle oynayamıyorda sen o eloda öyle mi oynuyorsun? Ortada bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorum. Umarım tez vakit VAC'a dönüşürde doğruyu görmüş oluruz.
Hile olup olmadığımı bilmeden umarım VAC'a dönüşür diyorsun... 1 ay oldu yeni pcye geçeli daha çok kasamadım rankımı.

OW yasaklamaları genelde VAC’a dönüşüyor diğer arkadaşların da söylediği gibi. Ve bu o kadar ince eleniyor ki hile kullanmayan birisi istese de VAC yemiyor.

5.5-6 senedir oynayan birisi olarak konuşuyorum; ya griefing yaptın, oyunu trolleyip arkadaşlarına sıktın -ki bu OW yasaklamasına giren belirli bir zaman sonra açılan hafif düzey bir yasaklama- ya da skin changer gibi üçüncü parti uygulama kullanıp ban yedin, keza bu da VAC sayılacak. Ya da kardeşim gerçekten hile kullandın ve sonunda banını yedin. Böyleyse en azından efendi gibi itiraf et çünkü istediğin merciye çıkıp konu açsan o ban VAC olursa kalkmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı