CS:GO sebepsiz Overwatch ban

Madem tam sprey atmayı bilmiyorsun 50'yi nasıl vuruyorsun hocam bala 50 vuranı daha görmedim de.

Sprayim kötü evet, bazen şansa vurabiliyorum bazen hiç gitmiyor bile

Hayır smoketan sonra oraya geçiyor dikkatli dinle duyacaksın
Neyi dinle kardeşim maçı o adamların kamerasından izledim. B'de iki kişiler. Senin tarayarak çıktığın adam el başından beri M4 ile pusuyor orda. Diğer adam da sağa koşuyor ve sesi çok bariz duyuyorsun ama sen soldakine prefire atmayı tercih ediyorsun.

Sprayim kötü diyorsun ama ne hikmetse adamın bacağına attığın her sprayin 3. mermisi kafaya geliyor. Hiç alakasız atılan her sprayin bir mermisi kafaya değiyor, hepsi mi şans?

Ayrıca VAC'a dönüşürse emin olabiliriz ki 3. parti uygulama kullanılmış. Dönüşmezse onay sürecinden olumsuz yanıt alınır ve kaldırılır. Şunu merak ediyorum, hadi hile kullanmadığına inandık diyelim, peki skinchanger kullanmış olabilir misin? Bu da 3. parti sayılır ve VAC yedirir.

Neyi dinle kardeşim maçı o adamların kamerasından izledim. B'de iki kişiler. Senin tarayarak çıktığın adam el başından beri M4 ile pusuyor orada. Diğer adam da sağa koşuyor ve sesi çok bariz duyuyorsun ama sen soldakine prefire atmayı tercih ediyorsun.

Sprayim kötü diyorsun ama ne hikmetse adamın bacağına attığın her sprayin 3. mermisi kafaya geliyor. Hiç alakasız atılan her sprayin bir mermisi kafaya değiyor, hepsi mi şans?

Tamam işte bazen tutturabiliyorum bazen tutturamıyorum bunu demek istiyorum
Zaten hileysem belli bir süre içinde VAC ban yazar orada eğer değilsem ya kalır banım ya açılır

Bu mesajı yazdığın zaman, kimse seni ciddiye bile almaz. ''Hile diyen arkadaşlar nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz anlayamıyorum, orada vac yasaklanması yazsa anlarım oyun benim dosyalarımda hile fark eder ve ban yerim. Ama overwatch ban yediğim için oyun yasaklanması yazıyor. Sebepsiz yere overwatch ban yedim. Banımın açılması konusunda steam desteğe suçsuz olduğumu belirttim ve bana inceleyip geri döneceklerini söylediler.'' %99.9 Wallhack ya da legit bir hile kullanmışsın.

Bu mesajı yazdığın zaman, kimse seni ciddiye bile almaz. ''Hile diyen arkadaşlar nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz anlayamıyorum, orada vac yasaklanması yazsa anlarım oyun benim dosyalarımda hile fark eder ve ban yerim. Ama overwatch ban yediğim için oyun yasaklanması yazıyor. Sebepsiz yere overwatch ban yedim. Banımın açılması konusunda steam desteğe suçsuz olduğumu belirttim ve bana inceleyip geri döneceklerini söylediler.'' %99.9 Wallhack ya da legit bir hile kullanmışsın.
Tamam senin görüşün.

Israrla skinchanger konusuna cevap yazmıyorsun. Skinchanger mi kullandın?
Yok, hayır skinchanger konusunu ilk defa okudum şimdi
@BigSmoke bu arada o vuruşu tekrar izledim acaba ben mi yanlış hatırlıyorum diye, ama doğru hatırlıyormuşum M4 ile reload sesi veriyor soldan bende öncelikle sol tarafıma zıplayarak çıkıyorum ve orada olmadığını anlayınca diğer tarafı tarıyorum.

Yok, hayır skinchanger konusunu ilk defa okudum şimdi.
@BigSmoke bu arada o vuruşu tekrar izledim acaba ben mi yanlış hatırlıyorum diye, ama doğru hatırlıyormuşum M4 ile reload sesi veriyor soldan bende öncelikle sol tarafıma zıplayarak çıkıyorum ve orada olmadığını anlayınca diğer tarafı tarıyorum.

Maçları atabilir misiniz?

1:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-Cr9WB-S8TPa-aGEO5-UEzhZ-jZG8D

2:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-omGqL-3QMdm-2zVch-CCLjj-LiHvM

3:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-VzQFi-Dk7Bx-NSErR-rkAxR-xGUrC

4:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-ZAjkM-UntEQ-79Kya-GduXG-zbZYO

5:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-dDQvw-dWDeZ-ooXqB-OW54J-Kn6nM

6:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-aUFGY-O6FL3-RQ3TC-Tu3SA-XTKXL

7:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-qQQJ2-5MZqE-OrJxx-yJ2pb-YE4BO

8:
steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-Z4hCO-qHdSW-syy9w-iBeQ3-cpxMM

Son 8 maçım bunlar.
Maçları atabilir misiniz?

Geri
Yukarı