CS:GO Silver'dan nasıl çıkılır?

cheworter

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, ben Silver'ım. Rank atlamak istiyorum. Nasıl rank atlayabilirim? İyi oynuyorum ama bir türlü rank atlayamıyorum. Bunun sebebi sanırsam sürekli aynı haritada oynamam. @THE_PSM
Valorant geç falan demeyin, ne olur. Sevmiyorum.

Düzgün bir ekiple oynamadıkça bir yere gelemezsiniz gümüşte. Ben de gümüşteyim ve durmadan Rus geliyor. Beni bıçaklıyorlar, oyundan çıkıyorlar falan.

Zaman ayırman toksik olmaman takım arkadaşlarının moralini düşürmemen yeterli bence bir türlü rank atlayamıyorum diye bir şey yok her el kötü takım arkadaşları gelmiyor takımınla oyna yeter aim zaten yavaş yavaş gelişir.

Merhabalar, ben Silver'ım. Rank atlamak istiyorum. Nasıl rank atlayabilirim? İyi oynuyorum ama bir türlü rank atlayamıyorum. Bunun sebebi sanırsam sürekli aynı haritada oynamam. @THE_PSM
Valorant geç falan demeyin, ne olur. Sevmiyorum.
Arkadaşlarınızla birlikte girin ve infolaşın. Ayrıca diğer maplarin yerlerini ezberleyerek diğer maplarde oynayın.

Valorant geç falan demeyin, ne olur? Sevmiyorum.

Takım lazım birlikte oynayacak adam lazım arkadaş lazım onlar yoksa çok zor.

Nova 1 ve nova 2'ler ile oynayın, sürekli dust mirage girmeyin ve Win streak yapmaya bakın. Bomba kurun bomba çözün edo olmaya çalışın. 1 ayda Silver Elite'ten mg 1'e çıktım. Sürekli kendimden üst ranklar ile oynadım ve kendimi geliştirdim şu an mg 1'im. Çok kasmayın basit bir elo hızlıca çıkarsınız.

Ben de yıllar önce Silver'daydım. Eğer Rankınız 1 2 gibi düşük ise çıkmak takım olmadan imkansız gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı