CS:GO Silver'dan nasıl çıkılır?

''Supremesin'' ve silver 1 hesaba girsen novaya çıkamıyorsun ya da çok zorlanıyorsun?
Takım olmadan istersen global ol silverdan çıkmak çok zor oluyor. Bu genel olarak en kötü karşıdan 1 tanesi seni öldürse direk round gidiyor yapacak bir şeyin kalmıyor ama takımın şansına iyi gelirse çıkabilirsin.
O ortaya öylesine söylemiş supremeim diye, globallerde de oluyor aynısı böyle konularda durduk yere "ben globalim" diyorlar.😂 Konuyla alakasız yani.
Konuyla alakasız durduk yere değil mi? Senin silver arkadaşın ve oynadığın mapler alakalı ama haklısın. Madem dmg sin ona göre taktikler söyle öneri isteyen arkadaşa. Her o eloda oynayan o rankın oyuncusu olacak diye bir şey yok. Daha iyi oynasa da oradan çıkmasını engelleyen zibilyon tane sebep var.

Takım olmadan istersen global ol silverdan çıkmak çok zor oluyor. Bu genel olarak en kötü karşıdan 1 tanesi seni öldürse direk round gidiyor yapacak bir şeyin kalmıyor ama takımın şansına iyi gelirse çıkabilirsin.
Supreme seviyesinde oyun bilip silverdan çıkmakta zorlanıyorsanız acaba bende mi bir problem var demelisiniz bence. Farklı oyunlar oynuyoruz heralde anlamakta güçlük çekiyorum.

Alıştırma falan boş iş kimse boş duvara spray atarak ya da sağ sol yapan botları vurarak ustalaşamaz bunlar zamanla oturan şeyler FACEIT seviye 8 ve 6 yıllık CS:GO oyuncusu olarak söylüyorum tamamen oynamakla ilgili girip oynayacaksın dostum zaman geçtikçe oturacaktır bende 2 yıl novadan çıkamamıştım mm oynadığım zamanlar.

Konuyla alakasız durduk yere değil mi? Senin silver arkadaşın ve oynadığın mapler alakalı ama haklısın. Madem dmg sin ona göre taktikler söyle öneri isteyen arkadaşa. Her o eloda oynayan o rankın oyuncusu olacak diye bir şey yok. Daha iyi oynasa da oradan çıkmasını engelleyen zibilyon tane sebep var.
Boosted değilsen, şans eseri o ranka çıkmamışsan öyle bir şey yok CS:GO'da. Rankı keleş olan birisi bile smurf bir hesaptan 10 tane maçı tamamlayıp rankı belli olunca en kötü nova 3 falan oluyor zaten. Eğer supremesen ve nova gibi oynuyorsan başka bir hesap kasarken tabii silver elosundan çıkamazsınız yapacak bir şey yok.

Boosted değilsen, şans eseri o ranka çıkmamışsan öyle bir şey yok CS:GO'da. Rankı keleş olan birisi bile smurf bir hesaptan 10 tane maçı tamamlayıp rankı belli olunca en kötü nova 3 falan oluyor zaten. Eğer supremesen ve nova gibi oynuyorsan başka bir hesap kasarken tabii silver elosundan çıkamazsınız yapacak bir şey yok.
Biz burada 10 maçı konuşmuyoruz. Direk silver 1'den oynayarak çıkmayı konuşuyoruz.
Supreme seviyesinde oyun bilip silverdan çıkmakta zorlanıyorsanız acaba bende mi bir problem var demelisiniz bence. Farklı oyunlar oynuyoruz heralde anlamakta güçlük çekiyorum.
Ben öyle bir şey söylemedim silver elodan çıkmak ne olursan ol zor dedim.

Boşuna atölye haritalarında zaman harcama. Dm'de de zaman harcama. 5v5 maçlar her zaman farklı olur, maçın kazanılması aiminden farklı şeylere de dayanır. O yüzden 5v5 maçları çözmen lazım. D2 oynuyorsan ct'deyken mid veya short hakimiyetini kendin al. T'deyken takımını uzundan yolla. Sen de shorttan bir şekilde girmeye çalış. Unutma ne olursa olsun takımdan bağımsız insiyatif alıp bir şeyler yapman lazım.

Aslında iyi oynamıyorsun. Oynasan Silver'da takılı kalmazdın. Git aim çalış kendine takım bul.
Hocam ben efsaneyim falan dediğim yok. Silver rankında olan bir kişiye göre iyi oynuyorum diyorum. Adam akıllı takım gelmiyor. Benim bu konuda sormak istediğim takımım olmadan kendi başıma nasıl çıkabilirim?

Son düzenleme:
Hocam ben efsaneyim falan dediğim yok. Silver rankında olan bir kişiye göre iyi oynuyorum diyorum. Adam akıllı takım gelmiyor. Benim bu konuda sormak istediğim takımım olmadan kendi başıma nasıl çıkabilirim?
Her oyun 30 üstü adam vur gerisi şans meselesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı