CS:GO Türkler neden bu kadar toksik?

Birilerinin Toxic olması şart mı? Dünyaya toxic adam mı lazım da birileri olmak zorunda?
Canım dostum kimsenin toksik, öfkeli olmadığı bir dünya olabilir mi? Çok hayalperestiz bence. Yani şöyle düşün diyelim ki doktorsun 24 saat blok nöbet tuttun, geçtin yatağa uyku tutmadı gittin online bir el oyun atayım dedin bir şey oldu o anki öfke sinir birikimiyle açtın ağzına ne geldiyse söyledin. Şimdi sen kötü biri mi oldun? Topluma yararlıdan toksik klasına mı geçtin yani? Herkes hata yapar canım kardeşim zaten biz de hatalarımızdan öğreniriz. Bir önemli şey de hata ne kadar büyük. Gidip tecavüzcü olursan hatanı ancak müebbet hapis (Çalışan bir yargı sisteminde) sonrası belki af alırsan telafi etme fırsatın olur ama online oyunda küfür edersen bir gün hatanın farkına bir olay vesilesiyle varabilirsin de. Ayrıca o 24 saat blok tutan adam öfkeyi kendi içinde nasıl hazmedecek? Ocak taşana kadar kaynatalım mı yani?

Önerim: Türklerle ve Ruslarla karşılaşmak istemiyorsan dust2 ve mirage haritalarından uzak dur.
Yok ben dust2 oynamak istiyorum dersen de yapacağın tek şey Steam profilini gizliye almak, Türkçe ad yerine başka bir şey koy. Türkçe konuşma. Küfürleri ciddiye alma. Alışırsın yavaş yavaş.

Canım dostum kimsenin toksik, öfkeli olmadığı bir dünya olabilir mi? Çok hayalperestiz bence. Yani şöyle düşün diyelim ki doktorsun 24 saat blok nöbet tuttun, geçtin yatağa uyku tutmadı gittin Online bir el oyun atayım dedin bir şey oldu o anki öfke sinir birikimiyle açtın ağzına ne geldiyse söyledin. Şimdi sen kötü biri mi oldun? Topluma yararlıdan toksik klasına mı geçtin yani? Herkes hata yapar canım kardeşim zaten biz de hatalarımızdan öğreniriz. Bir önemli şey de hata ne kadar büyük. Gidip tecavüzcü olursan hatanı ancak müebbet hapis (Çalışan bir yargı sisteminde) sonrası belki af alırsan telafi etme fırsatın olur ama Online oyunda küfür edersen bir gün hatanın farkına bir olay vesilesiyle varabilirsin de. Ayrıca o 24 saat blok tutan adam öfkeyi kendi içinde nasıl hazmedecek? Ocak taşana kadar kaynatalım mı yani?

Hiç tanımadığımız birilerinin sırf bir bilgisayar oyununda 2 adam vuramadı diye anasına babasına, dinine kitabına, inancına veya değer verdiği herhangi bir şeye ağır küfürler etmek doğru mu peki? Sinirine hakim olamıyorsan git herkesi mutele odanda kendi halinde bağıra bağıra küfret. Ne hakkın var karşındaki kişinin moralini düşürüp hakkında girmeye. Ona küfretsen ne olacak? Oda sana aynısını yapacak. Onu da boş yere sinirlendirmiş olacaksın. Kendi negatif enerjini sırf sen rahatla diye hiç tanımadığın insanlara yaymak ancak ezikçe bir düşünce yapısı olsa gerek. Bu şey gibi, okumayan insanların ülkeye it kopukta lazım demesine benziyor.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim,nick değiştirib ve oyuna toxic gelince muteleyerek devam edeceğim <3 <3

Hiç tanımadığımız birilerinin sırf bir bilgisayar oyununda 2 adam vuramadı diye anasına babasına, dinine kitabına, inancına veya değer verdiği herhangi bir şeye ağır küfürler etmek doğru mu peki? Sinirine hakim olamıyorsan git herkesi mutele odanda kendi halinde bağıra bağıra küfret. Ne hakkın var karşındaki kişinin moralini düşürüp hakkında girmeye. Ona küfretsen ne olacak? Oda sana aynısını yapacak. Onu da boş yere sinirlendirmiş olacaksın. Kendi negatif enerjini sırf sen rahatla diye hiç tanımadığın insanlara yaymak ancak ezikçe bir düşünce yapısı olsa gerek. Bu şey gibi, okumayan insanların ülkeye it kopukta lazım demesine benziyor.
Sanki şu an sinirli bir tuğla duvara konuşuyorum. Ben değer verdiği her şeye gidip sövün demedim ya da aferin doğru yapıyorsun da demedim. Diyorum ki sen "Birilerinin toksik olması şart mı? Kimse olmasın" gibi bir şey diyorsun. Hiç sinirlenip hata yapmadın mı sen canım kardeşim? Ben gidip hata yapın mı diyorum? İnsanlar yeri geldiğinde sinirlenecek, saçmalayacak ve hata yapacak sonra ondan ders alırsa gelişecek. Bu böyledir yani. Bir kez daha soruyorum haklı veya haksız olarak sinirlenip birisine sövmedin mi ya da kızmadın mı hayatın boyunca?

Eğitimsiz oldukları için. Türkler hep Dust 2 haritasında oynarlar. Türklerle oynamak istemiyorsanız Dust 2 hariç herhangi bir map girmeniz yeterli olacaktır. Lobiden girmeyin. Birçoğu arkadaşlarıyla oynayıp son el sizi atıyorlar sebepsiz yere. Birkaç ay solo oynayın , güzel oynayan yabancıları ekleyin ve onunla beraber rekabetçi girin.

Sanki şu an sinirli bir tuğla duvara konuşuyorum. Ben değer verdiği her şeye gidip sövün demedim ya da aferin doğru yapıyorsun da demedim. Diyorum ki sen "Birilerinin toksik olması şart mı? Kimse olmasın" gibi bir şey diyorsun. Hiç sinirlenip hata yapmadın mı sen canım kardeşim? Ben gidip hata yapın mı diyorum? İnsanlar yeri geldiğinde sinirlenecek, saçmalayacak ve hata yapacak sonra ondan ders alırsa gelişecek. Bu böyledir yani. Bir kez daha soruyorum haklı veya haksız olarak sinirlenip birisine sövmedin mi ya da kızmadın mı hayatın boyunca?

Aklı başında birinin bu davranışları düşünerek yaptığını sanmıyorum. 13 yaşında 15 yaşında çocuktan küfür yesem ne olur yemesem ne olur? Çoluk çocuk yani. Bende bu yaşlarda az yapmadım dediğin gibi. Ama gidip 20 30 yaşlarında koca adamların birilerine daha önce duyulmamış küfürler etmesinin bir açıklaması olabileceğine inanmıyorum. Bu yaşına kadar bundan ders çıkaramadıysa bu yaşından sonra çıkaracak mı dersin?

Selam arkadaşlar, linçlemeden önce azerbaycanlıyım ben de türküm. Biliyorum toksikliği herhangi bir millete yaftalamak yanlışdır her kes aynı değil. Şu aralar CS:GO oynuyorum 2-3 haftadır ve rankım Silver 1 amatörum yani. Oyunlarda bazen 20-30 kill alıyorum bazen 9-10. çoğunlukla Ruslarla giriyorum söven hiç olmuyor (çok az oluyor) amma ne zaman Türk girse ana-avrad düz gidiyor. Yani öyle böyle bir küfür değil hiçbir şey yapmıyorum adımın emin olduğunu görünce sövmeye başlıyorlar ve yaşları 19-25 civarı oluyor. Cevap vermiyorum toksikliyor oyunumu bozmaya çalışıyor. Bunun içim çözüm önerisi nedir? Bu arada kendilerinden daha çok kill alıyorum. ( telefondan yazdım yazım hatalarını göremiyorum özüm dilerim şimdiden)

Bana denk gelen türkler genellikle kaliteli oluyor ama 1 tane adamakıllı Rus görmedim oyunda eşleştirme pingini biraz yükseltirsen türkler daha az gelecektir biraz daha rank yükselirsen bu tür insanlar gelmeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı