CS:GO VAC ban yedim

Hocam dünden sonra bende bırakacağım ama 90 TL'lik skine acıyorum. Hesabı açtırmak için her şeyi yapacağım. Açılırsa skini satıp Valorant girmeye başlayacağım inşallah.

Hocam bende cidden üzüldüm 90 TL günümüz şartlarında az para değil. Geçmiş olsun tekrardan.

Steam Destek
VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışılamaz ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz.
Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır.

Arkadaşlar yıllardır aynı konular... Ticket falan hikaye anlayın artık. Steam hiç bir kullanıcısı ( Profesyonel anlamda bir E-Spor geçmişiniz yok ise ) için ticket atmış diye hesabını kontrol etmez. Eğer var ise bir problem sistem tarafından kendiliğinden kalkar. Bunun dışında VAC yasaklamaları 'KALICIDIR' .
Ne kendinizi yorun ne de milleti :)
İyi sosyaller.

Oyun paylasimi yaparsaniz VAC yemezsiniz fakat ayni telefon numarasini o hesapta da kullanirsaniz ban yersiniz. Umarim yanlis anlasilmadir dediginiz gibi.

Bilgisayarınızda VAC sisteminin şüpheli gördüğü bir dosya veya program olabilir diye düşünüyorum. Aklıma başka bir ihtimal gelmiyor.

Banlı hesabın numarasını sonradan eklersen ban yemezsin. Dünyanın en iyi anti hile sistemi yine coşturmuş, geçen ay ki bariz WH açan bir şerefsiz hala yememiş ban falan. Bu arada bu oyuna 5 kuruştan fazla para vermiş olmana üzüldüm. O uydurma silah boyalarının 1 kuruş bile değeri yok gözümde.

Bende durduk yere yemiştim 1 yıl oldu hala açılmadı bende şu an başka bir hesaptan oynuyorum.

Hocam dünkü VAC dalgasında kurban gidenler bıçaklı eldivenli adamlar hesapları gitmiş kurban gitmiş benimle beraber bence açılır inşallah.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam dünkü VAC dalgasında kurban gidenler bıçaklı eldivenli adamlar hesapları gitmiş kurban gitmiş benimle beraber bence açılır inşallah.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam inşallah sizinki açılır. Bir de geçen sene VAC yemeden bir hafta önce bu skinler bir etki etmiyor diye satmıştım bıçak ve bütün skinleri sadece kuruşluk skinler bırakmıştım bunlar para etmez diye sattıktan sonra ban yedim ama zarara girmedim 😁

Bu vac dalgalarını rastgele atıyolar heralde:D dün gece atıldı demişsiniz rankım supreme 23:00-05:00 arası sanırım 6-7 maç attım hepsindede hile geldi karşıya evet hepsinde geldi merak etmeyin herkese hile demiyorum, hele bir maçta takım halinde geldiler spawna surf yaparak gelip vurup gidiyorlardı:D Birde eskiden olduğunu bildiğim ama fazla yaygın olmayan bir hile şuanda çok yaygınlaşmış bu dediğim surf yapanlardan biri karşımda sabit duruyor kafasına sıkıyorum mermi işlemiyor Anti-aim bu hilenin adı, bu oyun bitmiş birdahada düzelmez.

Bu VAC dalgalarını rastgele atıyorlar herhalde:D dün gece atıldı demişsiniz rankım supreme 23:00-05:00 arası sanırım 6-7 maç attım hepsindede hile geldi karşıya evet hepsinde geldi merak etmeyin herkese hile demiyorum, hele bir maçta takım halinde geldiler spawna surf yaparak gelip vurup gidiyorlardı:D bir de eskiden olduğunu bildiğim ama fazla yaygın olmayan bir hile şu anda çok yaygınlaşmış bu dediğim surf yapanlardan biri karşımda sabit duruyor kafasına sıkıyorum mermi işlemiyor anti-aim bu hilenin adı, bu oyun bitmiş bir daha da düzelmez.

Hocam hesabımda VAC ban yazısını gördükçe içim acıyor. Önerdiğiniz FPS oyunu var mı?

Hocam hesabımda VAC ban yazısını gördükçe içim acıyor. Önerdiğiniz FPS oyunu var mı?
CS sevdiğim için başka oyunlara bakmadım hiç bilmiyorum, ama şuanda valorantı övenler çok gerçi çoğunun reklam olduğu belli, revaçta olan oyunlara bakıp beğendiğini oyna bence diğer tavsiyemde eğer cs oynamak istiyorsan faceit oynamandır bende sırf faceit ac programı bir hata veriyor diye oynayamıyorum yoksa mm yüzüne bakmam.

Geri
Yukarı