CS:GO VAC ban

Hicbir sonuc cikacagi yok. Destek ekibinin yasaklamayi kaldirma gibi bir yetkisi de yok zaten.

VAC sistemi o kadar da güvenilir bir sistem değil bence.

Kime göre güvenilir degil tam olarak? Siz de gecen gün sebepsiz yere yasaklama aldim diyordunuz, sonra bir baktik ki daha önce yasaklanan 5-6 hesabiniz daha mevcut.

@WolfieMS

VAC sistemi ve diğer hile yazılımları kendi veritabanında bulunan yasaklı yazılımları tespit eder. Bunun için de genelde yasaklı yazılımın oyun dosyasına enjekte edilmesi gerekir.

Bunun yanı sıra bir virüsün durduk yere kendiliğinden oyuna enjekte olacağını hiç sanmıyorum.

İyi olmuş. Smurf hesapta açan as hesabında da açar. Valve bir şekilde tespit etmiştir bilgisayarında hile olduğunu ve kullandığını.

Edit: İmkansız ama; overwatch ban yesen tamam diyeceğim, izleyenler yanlış raporladı. Sen de çok fazla iyi oynuyordun, hile gibi algılandı. Direkt VAC ban yediysen bunun kaçarı yok.
Dostum sanırım anlamıyorsun açmadım diyorum açsam smurfum de açarım diyorum global hesap niye açayım ??
"Açsam bile smurf hesabımda açarım." Cümlesinde bence smurf hesabında açtığı anlaşılıyor. Açmadıysa bile bilgisayarında varsa tetiklemiş olabilir.
Hile açmadım ne main ne smurf iyi oynuyorum zaten hileye gerek kalmıyor orda kastedigim şey Açicak Olsaydım Smurf hesabımda açardım main de acmazdim hatalı bir Vac var ortada

Geri
Yukarı