CS:GO ve PUBG için 2500 TL Laptop tavsiyesi

twd2434

Hectopat
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta belirttiğim gibi CS:GO, PUBG gibi oyunlarda low ayarlarda oynatacak laptop tavsiyelerinizi bekliyorum. Max bütçe 2500 TL.

Uzun uğraşlar sonucu bulabildiğim en ucuzu Notebook Hp 2bt40ea Amd A10-9620p 8 Gb Ram 1 Tb Disk 2gb Vga Fdos - n11.com bu idi.

CSGO Testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

PUBG Testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Önerim 2. el alman. Ama ille de sıfır istiyorum dersen en uygun bunu buldum. Bu fiyattan daha ucuza genelde 2 çekirdekli laptop oldukları için onları önermedim.

Uzun uğraşlar sonucu bulabildiğim en ucuzu Notebook Hp 2bt40ea Amd A10-9620p 8 Gb Ram 1 Tb Disk 2gb Vga Fdos - n11.com bu idi.

CSGO Testi:

PUBG Testi:

Önerim 2. el alman. Ama ille de sıfır istiyorum dersen en uygun bunu buldum. Bu fiyattan daha ucuza genelde 2 çekirdekli laptop oldukları için onları önermedim.
2. El öneri sağlama imkanın varsa sağlayabilir misin sana zahmet rica etsem?

arkadaşlar bir laptop almayı düşünüyorum benim için ödev ve cs go gibi oyunları açması yeter (kasmasın ama) fiyatıda aşırı pahalı olmasa iyi olur ikinci el de olabilir

tavsiyelerini bekliyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı