CS:GO vs Valorant

Valorant VS CS:GO

• Valorant

Oy: 57 39,0%
  • CS:GO

Oy: 89 61,0%

• Oy verenlerin toplamı
    146
  • Anket kapandı .
CS:GO aslında hileler olmasa çok güzel bir oyun.Hileler emeğinizin içine ediyor şahsen ben normalde mg hatta lem olabilecekken nova 1'im.Hileler yüzünden yüksek ranklara çıkınca hile azalır ama çıkamıyorum.Rekabetçi giriyorum karşıda 2 wallhack raporlasam ne fayda.Adam ban yiyor yeni hesap açıyor ondan giriyor ve maçı kaybedip rank düşme ihtimalim de var.Yoldaş giriyorum yine hile lem olan bir arkadaşımla yoldaş girdim karşıdakilerin 1i lem diğeri mg ve hile değiller.Ben nova 1 olmama rağmen maç sonunda 9 killim vardı yani CS:GO hileler olmasa çok efsane bir oyun.Valorant'ta öyle.Valorant oynamıyorum ama çok iyi bir yanı var "donanım ban" Valve'nin CS:GO'ya getiremediği şey oyuncu kaybetmemek için hileler hep yeni hesap açınca.Valorant arada af verip donanım banları kaldırıyormuş.Ama yine de 3 ay kaldırmasa bile yeterli 3 ayda yiyen yer.Ve CS:GO'da yeni hesap açılabileceği için adamlar hileyi hiç düşünmeden açıyorsa Valorant'ta donanım ban yiyeceği için bir daha düşünüyor açmayabiliyor yine de CS:GO.
71 mesaj oldu moderatörler konuyu kitleyecek.

CS:GO aslında hileler olmasa çok güzel bir oyun.Hileler emeğinizin içine ediyor şahsen ben normalde mg hatta lem olabilecekken nova 1'im.Hileler yüzünden yüksek ranklara çıkınca hile azalır ama çıkamıyorum.Rekabetçi giriyorum karşıda 2 wallhack raporlasam ne fayda.Adam ban yiyor yeni hesap açıyor ondan giriyor ve maçı kaybedip rank düşme ihtimalim de var.Yoldaş giriyorum yine hile lem olan bir arkadaşımla yoldaş girdim karşıdakilerin 1i lem diğeri mg ve hile değiller.Ben nova 1 olmama rağmen maç sonunda 9 killim vardı yani CS:GO hileler olmasa çok efsane bir oyun.Valorant'ta öyle.Valorant oynamıyorum ama çok iyi bir yanı var "donanım ban" Valve'nin CS:GO'ya getiremediği şey oyuncu kaybetmemek için hileler hep yeni hesap açınca.Valorant arada af verip donanım banları kaldırıyormuş.Ama yine de 3 ay kaldırmasa bile yeterli 3 ayda yiyen yer.Ve CS:GO'da yeni hesap açılabileceği için adamlar hileyi hiç düşünmeden açıyorsa Valorant'ta donanım ban yiyeceği için bir daha düşünüyor açmayabiliyor yine de CS:GO.
71 mesaj oldu moderatörler konuyu kitleyecek.
Sen bence Roblox'taki çakma CS:GO oyununu dene, her yerdeler.

Sen bence Roblox'taki çakma CS:GO oyununu dene, her yerdeler.

Denemiştim .d baktığıma göre arkadaşım önermişti orada çok hile yok 2 kez hile geldi onda da 9'a basıp kickleme menüsü var oradan 7-8 kişi oy verdi mi onu kicklemek için kick yiyor ve orası 5V5 galiba ama rekabetçi değil başka servera geçebiliyoruz hile var ise ve ban da yemiyoruz güzel yanı.Özellikle eski bilgisayarım o oyunu önerdiğinde arkadaşım onu bile zor kaldırmıştı bilgisayar 12 yıllık olunca.

CS:GO çok tembelce yapılmış, kendine hiçbir şekilde herhangi bir yenilik katmayan, önerilen en ufak yenilikte fanboyların sürekli bu CoD veya Battlefield değil, önce hileleri düzletsinler dediği, zamanı geçmiş, insanı sinir krizine sokan bir oyun. Valorant'ta aynısının laciverti ama en azından özel güç vs. gibi çeşitliliği arttıran unsurlar konulmuş. Bana göre ikisi de boş oyunlar. Sadece arkadaşlarla vakit geçirip sinir krizine girmek yerine gülüp geçebildiğin zaman eğlenceli oluyorlar.

Geri
Yukarı