CS:GO vs Valorant

• Konuyu başlatan Joel1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 122
  • Görüntüleme 8B
Kanka 500 saat biraz fazla olmuş, Valorant'ta da kesin bir 10 saatin vardır.

Sana kendimi kanıtlama gibi bir zorunluluğum yok. İster inan ister inanma. Gerçekten oyun oynayan biri olsan 500 saatin o kadar abartılacak bir süre olmadığına anlardın. Senin oynadığın tüm oyunlarda 10 saatin var herhalde.

O silah skini ama Valorant'da direkt ejderha var.

Gayet güzel bir desen. Farklı bir hava katıyor oyuna. Sana elinden tutup zorla ejder alacaksın demiyor zaten oyun. Almak isteyenler için yapılmış. İstersen düz desenli bir sürü skin var onları al. Ayrıca kötü bir desen olsa oyunu oynayanların yüzde 90'nı almak için yanıp tutuşmazdı. Ya da ejder atın diye dilenmezlerdi takımda. Demek ki güzel bir desen oyuncular seviyor.

Valorant konsept bakımından iyi bir oyun, iyi düşünülmüş.
Gel gelelim ki iş vuruş hissiyatına gelince öyle değil. Oyunu bilmeyen adam koşarak herkesi vuruyor. FPS oyunu dediğin zor olmalı. Aimi, taktik bilgisi olmayan, pozisyon almayı bilmeyen kişiler koşarak adam vuramamalı. Bir FPS oyununda bu kesinlikle olmamalı.
Yeni patch ile düzelecek diyorlar, umarım düzelir. Ayrıca 2 haftadır hilecilerle başı belada oyunun. Özellikle düşük eloda hileler daha sık geliyor. Riot Games buna da bir çare bulacaktır yeni patch ile diye düşünüyorum.

Bana göre CS:GO yavaş akıyor. Gerçekçilik var. Ama Valorant'ta hızlı akıyor başladığın gibi bitiyor gibi hissediyorsun. CS:GO'nun hileci Valorant'ın optimizasyonu Zula'nın P2W liği sabotajın çakmalığı. Demem o ki umarım pandalar ölmez.

Gayet güzel bir desen. Farklı bir hava katıyor oyuna. Sana elinden tutup zorla ejder alacaksın demiyor zaten oyun. Almak isteyenler için yapılmış. İstersen düz desenli bir sürü skin var onları al. Ayrıca kötü bir desen olsa oyunu oynayanların yüzde 90'nı almak için yanıp tutuşmazdı. Ya da ejder atın diye dilenmezlerdi takımda. Demek ki güzel bir desen oyuncular seviyor.
Onu demiyorum. Silah canlı :D ?

Valorant CS:GO kavgası olurken Rainbow Six Siegeciler;

Dosya Ekleri

• D8emI5PXYAAeZ7I.jpg
    D8emI5PXYAAeZ7I.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı