CS:GO vs Valorant

• Konuyu başlatan Joel1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 122
  • Görüntüleme 8B
Biz bir maç girmiştik. Bizim adam hileymiş ama hiç farkında değiliz çünkü hiç belli etmiyor. Profesyonel olmuş artık. Tam maçta iken bir uyarı gelde herkese hileci önlendi diye. Daha maçta iken kimse rapor etmemişken oyun hileciyi bulduğu gibi banladı. Bence gelişmiş bir hile sistemi var ve Valorant'ta başka hiçbir hileye rastlamadım.

ikiside güzel ikisinide oynuyorum. Ama Valorant kitlesi genellikle kanser tipler. Ve Valorantta main karakterin gelmeyince kötü oynayabiliyorsun, kötü map geliyor ama CS:GO da öyle bir sıkıntı yok
Biz bir maç girmiştik. Bizim adam hileymiş ama hiç farkında değiliz çünkü hiç belli etmiyor. Profesyonel olmuş artık. Tam maçta iken bir uyarı gelde herkese hileci önlendi diye. Daha maçta iken kimse rapor etmemişken oyun hileciyi bulduğu gibi banladı. Bence gelişmiş bir hile sistemi var ve Valorant'ta başka hiçbir hileye rastlamadım.
Ben tam 9 hileye denk geldim adama ses vermiyoruz görmüyor bile duvar arkası hs atıyor hep, biri ölmüyor spike patlasa bile Vanguard herşeyi anlamıyor sadece ücretsiz hileleri tespit edebiliyor.

Henüz karşıma hiç çıkmadı. Anakarta ban atan bir hile sistemi varken asla CS kadar hile olamaz. Lütfen bilmediğiniz konularda yorum yapmayın. İşin öznel kısmını eleştiremem ama Valorant'ta neredeyse hiç hile yok.

YouTube'ye bakabilirsin. Hileyle radyant olup hileyi satmaya çalışanından o hileyi alıp kendini yetenekli sananına. Madem bu kadar iyi bir anti sistemi var neden YouTube'da binlerce "valorantta oyunuma hile geldi" vb diye video var? Size gelmemesi olmadığı anlamına gelmez. CS'de hileden sikayetciysen FACEIT girebilirsin fakat Valorant'ta öyle bir imkanın da yok.

Sana kendimi kanıtlama gibi bir zorunluluğum yok. İster inan ister inanma. Gerçekten oyun oynayan biri olsan 500 saatin o kadar abartılacak bir süre olmadığına anlardın. Senin oynadığın tüm oyunlarda 10 saatin var herhalde.
Asıl sen ne dediğini anlamamışsın. 500 saat rekabetçi bir oyun için çok fazla bir süre değil.

Onun haricinde Valorant'ın sadece iki artısı var, onlar da: daha az hile ve TR sunucusu. Başka iyi yanı da yok.

Geri
Yukarı