CS:GO vs Valorant

• Konuyu başlatan Joel1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 122
  • Görüntüleme 7B
Ekleme: Sıkılmasaydım kesinlikle CS:GO derim, CS:GO'da ağırlıklı olarak kolu olan vuruyor, Valorant atış mekanikleri basit.

Hocam 8 yaşındaki çocuk koşarken insanları vurabiliyor. Ama CS oynamak için kol lazım. Kolu olmayanlar ağlayıp Valorant'a geçiyor.
CS:GO diyeceğim ama oyun hileden geçilmiyor Valorant desem gerçekci bir savaş değil kararsızım.

Hocam bedava hesapla 90 saat oynadım ve karşıma 3-4 hile falan çıktı. O da ölüm maçı ya da uçan gözcü gibi yerlerde. 1 tane de rekabetçide veletler geldi ama seçkin hesap gelince hiçbir hileye rastlamadım. CS'de abartılacak kadar hile yok.

Biraz daha oyna yüksek rütbeye falan gel bana 5 maçta bir hile çıkıyordu.
Hocam 8 yaşındaki çocuk koşarken insanları vurabiliyor. Ama CS oynamak için kol lazım. Kolu olmayanlar ağlayıp Valorant'a geçiyor.

Hocam bedava hesapla 90 saat oynadım ve karşıma 3-4 hile falan çıktı. O da ölüm maçı ya da uçan gözcü gibi yerlerde. 1 tane de rekabetçide veletler geldi ama seçkin hesap gelince hiçbir hileye rastlamadım. CS'de abartılacak kadar hile yok.

Biraz daha rütbe falan kas rahat 5 maçta 1 hile çıkar.

ESEA diyenleri gördüm yaklaşık 2016 döneminde 1 sene oynadım daha 2 ay önce 3 aylık satın aldım parası önemli değil eski kitle eski kaliteli oyunlardan dolayı aldım ESEA maç bulamadığım için 3 aylık satın almam boşuna gitti FACEIT çok ayrı bir mevzu seviye durumu yok her seviyede aynı oyunu görebilirsiniz smurf durumuda yok FACEIT oynanabilir evet ama ESEA için aynı durum geçerli değil önermiyorum.

Hocam dün FACEIT girdim. Yeni hesap olduğu için neredeyse her maçta aimbot açan hileciler vardı. CS:GO'ya ilk başladığımda resmi sunucularda bu kadar hile yoktu.

Hile artık bu oyunun temel adı emek harcanarak bir seviyeye gelmek inanılmaz zor solo oynuyorsan hiçbirini önermiyorum dm falan girip aim geliştirip zevk almaya bakabilirsin.

Geri
Yukarı