CS:GO vs Valorant

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum keleş ranka ben klavyeye bind rightarrow +right, bind leftarrow +lef bind uparrow +attack yazarak klavyeyle oyunu oynayarak çıkarım herhalde. Keleş rank en kolay ranklardan birisi.

TCL'ye girin orada zaten direk pre bulursunuz büyük ihtimalle beraber de oynarız zaten.

Çok kolay çıkılabileceğiniz bir rank(tabii toxiclerden izin varsa) o yüzden FACEIT adamdır :D

Bu kadar sığ düşüncelerle bu forum da takılmayı nasıl becerebiliyorsun:D

Parasını yiyen CS:GO ama ölesiye savunan sizsiniz, acayip.
Dostum ne alaka :D? Kaliteli olan oyunu kalitesiz olana savunmak en doğal hakkım?

Dostum keleş ranka ben klavyeye bind rightarrow +right, bind leftarrow +left, bind uparrow +attack yazarak klavyeyle oyunu oynayarak çıkarım herhalde. Keleş rank en kolay ranklardan birisi.

TCL'ye girin orada zaten direk pre bulursunuz büyük ihtimalle beraber de oynarız zaten.

Küçük bir eleştiriyi ve yorumu kaldıramayıp böyle dalgalar da bulunmuş birisinin Silver olmaması şaşırttı.

Küçük bir eleştiriyi ve yorumu kaldıramayıp böyle dalgalar da bulunmuş birisinin Silver olmaması şaşırttı.
Dostum kusura bakmada keleş rank'ta hiçbir şey yok, Nova'dan farkı da yok. Eminim ki bildiğin map sayısı da 3, Dust 2, Mirage, İnferno.

Dostum kusura bakmada keleş Rank'ta hiçbir şey yok, Nova'dan farkı da yok. Eminim ki bildiğin map sayısı da 3, Dust 2, Mirage, Inferno.

Win aldığım haritalardan en fazlası Nuke ve Vertigo.

Çok önyargılısın dostum.

Şimdi bana sallamayı bırakıp oyununu savunmaya başlayabilirsin.

Sen oyunu savunmuyorsun ki, direkt bana salladın.

Arkadaş sallar tabii çok da halı açıkçası. Rankın maksimum keleş 2 çift keleş bile değil. Nova adamdan tek farkın rankında keleş fotosu olması. Oynamayı bilmeyen insanlar ölüyor beceremiyor oynamayı diye bu oyun çöp mü oluyor yani.

Sen oyunu savunmuyorsun ki, direkt bana salladın.

Benim 4 yaşında bir kuzenim var, ona Roblox bebek oyunu diye söyleyince senin gibi tavır sergiliyor:D

Aynısı.
Tamam dostum aynısı. 👍
MG'yim diyorsun ama MG olmak için 400 saat falan lazım diyorum bende kolay rank CS'de iyi bir rankın yok diyorum.

Arkadaş sallar tabii çok da halı açıkçası. Rankın maksimum keleş 2 çift keleş bile değil. Nova adamdan tek farkın rankında keleş fotosu olması. Oynamayı bilmeyen insanlar ölüyor beceremiyor oynamayı diye bu oyun çöp mü oluyor yani.

Çöp demedim, oyunu kendime göre eleştirdim.

5 yaşında ki bir çocuk gibi CS:GO çöp demedim.

Anlama özelliğinizi geliştirmeniz lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı