CS:GO'da aim nasıl?

Hassasiyetim iyi ama uzun zamandır CS:GO tarzı oyunlar oynamadığım için hızlı kayar yada çok yavaş kayar diye korkuyorum dikkatli çevirmeye çalışıyorum.
Hocam karşınızdakiler bir ilah değil onlarda sizin gibi insan siz daha sensini ayarlamadan nasıl iyi bir aim bekliyorsunuz?

CS:GO Valorant'tan aim konusunda çok daha iyi ve gerçekçi CS rankı Supreme Valorant rankı Yüce 2 olan birisi olarak söylüyorum bunu Valorant'ın aimi çok basit ve çocuksu ama CS:GO gerçekten o aim hazzını sonuna kadar hissettiriyor, senin aimine gelirsek gerçekten kötü. @47rapflexx gerçekler hoşuna gitmedi galiba.

Tamamen katılıyorum. Ben çok FPS oynayan biri değilim ama, Valorant mekanik olarak gerçekten kötü. Oyuncak silah gibi hissettiriyor. LoL olmasa ayakta duramaz. Bir de şu yayıncılar abartıyor.

Niye korkuyorsun hiç güleceğim yoktu, korkma ki fazla geliyorsa düşür az geliyorsa arttır ilk önce hassasiyetini oturt :D.
İşte hassasiyet iyide hocam elimin ayarı yok 3 aydır oynamıyorum CS:GO tarzı oyunlar.

Hocam karşınızdakiler bir ilah değil onlarda sizin gibi insan siz daha sensini ayarlamadan nasıl iyi bir aim bekliyorsunuz?

Tamamen katılıyorum. Ben çok FPS oynayan biri değilim ama, Valorant mekanik olarak gerçekten kötü. Oyuncak silah gibi hissettiriyor. LoL olması ayakta duramaz. Bir de şu yayıncılar abartıyor.
Hocam ben mesela spray oyuncusuyum csde ip gibi mermi atıyorum valoda dağa taşa gidiyor.

Tamamen katılıyorum. Ben çok FPS oynayan biri değilim ama, Valorant mekanik olarak gerçekten kötü. Oyuncak silah gibi hissettiriyor. LoL olmasa ayakta duramaz. Bir de şu yayıncılar abartıyor.
Yayıncıların amacı o zaten abartıp parasını yemek yayıncıları dinleyen yoktur diye düşünüyorum çünkü kolumuz var gözümüz var mekaniği cidden kötü Valorant'ın.

Yayıncıların amacı o zaten abartıp parasını yemek zaten yayıncıları dinleyen yoktur diye düşünüyorum çünkü kolumuz var gözümüz var mekaniği cidden kötü Valorant'ın.

Yayıncılar sayesinde oyunun popülaritesi artıyor. 10 yaş kitlesi oyuna saldırıyor. Bunu demek istedim.

Yayıncılar sayesinde oyunun popülaritesi artıyor. 10 yaş kitlesi oyuna saldırıyor. Bunu demek istedim.
Benim kız arkadaşım hiç oyun oynamamasına rağmen Valorant'a çok meraklı ve beceremiyor beceremediği halde bazen gerçekten iyi vuruşlar yapabiliyor mekaniği basit olduğundan ondan dolayı oyunun kitlesi hemen hemen bu tarzlarda insanlardan oluşuyor.

CS:GO Valorant'tan aim konusunda çok daha iyi ve gerçekçi CS rankı supreme Valorant rankı yüce 2 olan birisi olarak söylüyorum bunu Valorant'ın aimi çok basit ve çocuksu ama CS:GO gerçekten o aim hazzını sonuna kadar hissettiriyor, senin aimine gelirsek gerçekten kötü. @47rapflexx gerçekler hoşuna gitmedi galiba.

CS:GO'nun aim konusunda gerçekçi olduğuna katılmıyorum. Gerçeklerle ne alakası var? Galiba beğenmedim emojisi atılması hoşuna gitmedi.

Geri
Yukarı