CS:GO'da aim nasıl?

Valorant'tan CS:GO'ya yeni geçtim oyuna başlayalı 2 gün oldu yarın seçkin alacağım. CS:GO Valorant'tan kat kat zor dediklerinde şaka yapıyorlar sanıyordum 😀. 1 adet ölüm maçı attım ve YouTube'a yükledim buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neleri geliştirmeliyim? Ve nasıl geliştirebilirim?

CS:GO'da lem Valorant da yüce 2 olarak şunu söylüyorum Valorant'ta aim yok denecek kadar az ama skill kullanımı ve oyun okuma ile kazanma ihtimaliniz var ancak CS:GO'da böyle bir şey imkansız çünkü skill yok smoke lineup öğrenseniz bile adamın aimi iyi ise smoktan prefire bile vuruyor gidip aim training çalışmanızı öneririm.

Refleksin çok kötü. Aimi kaydırarak ilerletiyorsun. Aim öyle ilerletilmez. Aimini hızlıca çevirmen gerekir. Biraz alıştırmayla yapabileceğini düşünüyorum. Merak etme, Valorant gibi genelde vurmama şansın pek olmuyor. En azından dürbünlü silahlarda.

Ayrıca tek tek sıkma olayını yanlış anlamışsın. Tamam, tek tek sıkmak iyidir ama glock gibi silahlarda çok mesafe yoksa tek tek sıkmana gerek yok. Adam dibine girmiş, hala tek tek sıkmaya çalışıyorsun.

Yine gözlemlediğim kadarıyla biraz heyecanlı oynuyorsun. Birisi ateş edince aimin falan titriyor. Onu engellemeye çalış.

Movement çok kötü. Crosshair placement yok resmen. Buzun üstüne mouse koyup oynar gibi çok titrek bir aimin var. Spray yok. Kısacası oyuna gerçekten de yeni başlamışsın. Bir de F3'e basıp rastgele silah almayı kapat, izlerken felç geçirdim.

Hocam ben mesela spray oyuncusuyum CS'de IP gibi mermi atıyorum Valorant'ta dağa taşa gidiyor.

Valorant'ta spray mi varmiş? İlk mermiyi adamin kafasina denk getirip çömelince adam ölüyor zaten bir mermi çömel öldür tekrarla Valorant'in olayi bu. Ha bir de ilk kim vurursa mevzusu.

Valorant'tan CS:GO'ya yeni geçtim oyuna başlayalı 2 gün oldu yarın seçkin alacağım. CS:GO Valorant'tan kat kat zor dediklerinde şaka yapıyorlar sanıyordum 😀. 1 adet ölüm maçı attım ve YouTube'a yükledim buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neleri geliştirmeliyim? Ve nasıl geliştirebilirim?
Rastgele silahları daha kapamamışsın hareket ederek sıkıyorsun. Eh.

Bunun nedeni Valorant'ta çoluk çocuk olması ve eşleştirme sisteminin berbat olması 5 kişi olmadan rank çıkamazsın çok zor ve artı olarak CS eşleştirme sistemi olarak da Valorant'tan iyi.
Aynısı cs dede geçerli silver 1 im nova arkadaşlarımdan iyi oynuyorum neden çıkamiyorum çünkü takıma bomba imha etmeyi bilmiyen adamlar geliyor.

Yani maçtaki herkesin silver 1-2'den oluştuğunu farz edersek 20 kill kendini silver görmeyen biri için çok çok az, ben bile şu aralar eğlencesine girdiğimde kendi rankımda 20-25 vuruyorum yani düşün istersen.
Geçenki maçta karşıda iki tane nova 1 vardı.
Bizim en yüksek adam silver 4 dü

Yeni konular

Geri
Yukarı