CS:GO'da aim nasıl?

Valorant'tan CS:GO'ya yeni geçtim oyuna başlayalı 2 gün oldu yarın seçkin alacağım. CS:GO Valorant'tan kat kat zor dediklerinde şaka yapıyorlar sanıyordum 😀. 1 adet ölüm maçı attım ve YouTube'a yükledim buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neleri geliştirmeliyim? Ve nasıl geliştirebilirim?
Eğimin kötü ve sensitivity biraz fazla geliyor sana istersen onu biraz azaltabilirsin. Dahası bu sensitivityi oynaya oynaya eline oturacak bir ayar yani bol bol maç at bir 150 saat sonra elin alışır.

Valorant'tan CS:GO'ya yeni geçtim oyuna başlayalı 2 gün oldu yarın seçkin alacağım. CS:GO Valorant'tan kat kat zor dediklerinde şaka yapıyorlar sanıyordum 😀. 1 adet ölüm maçı attım ve YouTube'a yükledim buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neleri geliştirmeliyim? Ve nasıl geliştirebil.

Millet de birisi oynayış videosu atsa da üstüne yıkılsak diye bekliyormuş klasik milenyum Türk genci kafası maalesef. Yazanların da yarısı aynısının laciverti kadar oynuyordur da lafta hepsi global. Aimine gelirsek yeni başlayan birisi için fena sayılmaz hatta Source, 1.6 falan da oynamadıysan gayet iyi. Nova 1/2 civarı rahat takılırsın mape biraz daha hakim olursan. Sağa sola çok bakıyorsun, biraz da sensini yükseltsen iyi olabilir mouse pad azıcık küçük galiba. Gerisi de zamanla gelişir zaten eğlenmene bak oyundan para kazanmayacaksan gidip yok Aim Lab da çalışayım yok lig maçlarını izleyip taktik kasayım deyip vaktini boşa harcama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis hayırlı olsun iyi ki CS'ye geçmişsin.
4 senedir oyunu iyi kötü oynayıp takip ediyorum sende benim ilk başladığımla aynı hataları yapıyorsun.
İlk olarak.
DM moduna rastgele silahları kapatıp ak veya M4 ile oyna.
İkinci olarak.
İnternetten konsol komutları ile ilgili videolar izle örneğin:
Alt tuşuna basınca mermi ve kan izleri temizlenir.
Üçüncü olarak.
Aimin pek de iyi değil.
Bunun için atölyeden "aimbotz" aim geliştirme haritasını indir. Aynı Valorant poligon gibi o da.
Dördüncü olarak bu çok zorunlu değil ama yine atölyeden "crashz Config generator" haritasını indirip ayarlarını kendine göre özelleştir konsol konutlarının yaptığı çoğu şeyi yapıyor.
Beşinci olarak ve muhtemelen en önemlileriden birisi ise oyunu bol bol oyna ve sadece tek bir harita oynama. Her haritayı az çok bil.

Hocam ben mesela spray oyuncusuyum csde ip gibi mermi atıyorum valoda dağa taşa gidiyor.
Valo çok rastgele bir spray pateni var haklısın

Geri
Yukarı