CS:GO'da hala bolca hile olması

Spoksi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyunu 4 senedir oynuyorum ve toplam 1000 saatim var ama artık hileler cidden canımı sıkmaya başladı başka oyunlardan CS'den aldığım kadar zevk almadığım için silsem bile 1 maksimum 2 güne geri yüklüyorum ama konu bu değil sizce 2013'de çıkmış bir oyunda neden hala bu kadar hile var ya da hile kullanmak cidden zevkli mi? Cidden fikirlerinizi merak ediyorum.

Oyunu 4 senedir oynuyorum ve toplam 1000 saatim var ama artık hileler cidden canımı sıkmaya başladı başka oyunlardan CS'den aldığım kadar zevk almadığım için silsem bile 1 maksimum 2 güne geri yüklüyorum ama konu bu değil sizce 2013'de çıkmış bir oyunda neden hala bu kadar hile var ya da hile kullanmak cidden zevkli mi? Cidden fikirlerinizi merak ediyorum.
Oyunda bu kadar hile olmasının sebebi yapımcının bir çözüm bulmaması. Artık o kadar yaygın ki artık şu oyunda hile, hileyle oynayıp youtube kanalı açanlar var utanmadan yayınlıyorlar bir de :D.

Hile kullanmak tam bir noobluk, pisliklik, tilt edici birşeydir. Valve'de buna hiçbir önlem almadığı için gayet doğal birşeydir. Valve'nin oyunlarından artık pek bir şey bekleme bence.

Hile can sıkıcak bir konu değil, yüksek liglerde hile yok. Hile diyenler genelde Silver arası oluyor. Orada tabii ki de hile olur.

+ Oyunu seven insan hile olduğun da eğlenmesine bakar, oyun bu.

Rekabetçi oyunlar da bu tür hileler bitmez. Örnek olarak Minecraft envayi çeşit hile var, birini banlasa diğeri çıkıyor. Bunun çözümü Epic Games politikası izlemek. Kullananlara dava açarsın korkup açmazlar.

Mantıklı geçen karşıda iki kişi mevlana açmış bir de kötüsünüz falan diyor bu tarz insanlar hayatımızın içinde yer alması çok iğrenç.

Geri
Yukarı