CS:GO'da hile var mı?

O kadar oynadım bu hileler neden bana denk gelmedi? Sanki biraz abartı geldi bana. Aim tutturamayanlar hemen hile var deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor gibi geldi. Ya da hileden kastınız makro falan mı?
Geçen oyuna girdim rakip takımdan biri eazy pizy lemon squizy falan yazdı daha ısınmada öyle dediği için ok yazdım sonra oyun başladı silahları çektik adam Chat'e 1 2 3 yazdı sonra bütü. Takım bıçaklanarak öldü ve bütün oyun öyle geçti adamı neden raporlayacağımı şaşırdım. Sendeki şans bende olsa pirizma kasasından tekte bıçak çıkartırım.

Online olarak oynayabileceğiniz neredeyse tüm oyunlarda var. Star Wars: Battlefront 2 gibi rütbe sistemi vs olmayan bir oyunda bile çok fazla var. Diyeceğim o ki - hile yoluyla diğer oyuncuların oyun zevkini bozan insanlar - psikolojik olarak kaybetme duygusuyla baş edemeyen veyahut hayatında belki hiç tebrik edilmemiş itilip kakılmış, başkasının kaybetmesinden zevk alacak vaziyete gelmiş, hayatında bir amacı olmayan, zavvallı, sert bir tabirle ezik insanlar hep varlar. Bu yalnız oyunlarda değil, gerçek hayatta da karşınıza fazlasıyla çıkmakta ya da çıkacak. Vesselam.

Çok açık bir şeydir ki, Valve hile kullanımına izin veriyor. Ama kullandığını tespit ederse de acımıyor.

Hal böyle olunca da oyunda senden iyi oynayan herkes, potansiyel bir hileci olabiliyor. Çünkü insanın aklında o şüphe hep oluyor.

O yüzden belki de hile kullanan o kadar yok ama bize çok görünüyor olabilir.

O kadar oynadım bu hileler neden bana denk gelmedi? Sanki biraz abartı geldi bana. Aim tutturamayanlar hemen hile var deyip işin içinden çıkmaya çalışıyor gibi geldi. Ya da hileden kastınız makro falan mı?

Oyna yeni başladığın zaman 10 tane maç kazanman lazım unranked denilen bu boşlukta ve çok yüksek elolarda hile çok. Şu aralar hileye denk gelmedim umarım gelmemde.

1k saatim var. 8-9 ay önce yoldaşta takımıma bir kere mevlana gelmişti. Rekabetçide bir kaç wall dışında görmedim hiç. Neden herkes bu kadar hile muhabettinden bahsediyor anlamadım. Yukarda arkadaşın belirttiği gibi hileden çok hile diye ağlayanlar var. (Hesap seçkin)

Evet dediğiniz gibi forumdakiler hileci sayısını çok abartıyor.

Olmaz olur mu, daha dün ana ekrana; "raporladığınız bir yada birkaç kullanıcı cs go sunucularından kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır. Katkılarınız için teşekkür ederiz" şeklinde mesaj düştü.
Hile kullanıp güya bunu belli etmeden oynayanlar çok komik oluyor.

Geri
Yukarı