CS:GO'da Hileler Ban Yiyor!

Eskiden raporladığınız şahıslar ban yediğinde bildiriyordu oyuna girdiğimizde. Fakat 3 yıldır dediğim şey ekrana gelmiyor. Ben de hile olduğunu düşündüğüm şahısları çok kez raporlayıp takibe almaya karar verdim. İlginçtir ki gerçekten VAC ban yiyorlar. Fakat işin kötü tarafı, cidden hileler artmaya devam ediyor. Dediğim gibi, raporladıklarımın birçoğu yakın geçmişte ban yedi. Hatta biri dün yemiş. :D

Durumu sizlerle paylaşayım dedim. Sizde durum nedir? Oyundan zevk alıyor musunuz? Mesela ben her ne kadar hilelerin ban yemesine sevinsem de zevk alamıyorum. Zira suyunu çıkardılar yıllardır böyle.

Ban yeseler ne olacak gömülecek gidecek.

İyi oyunda işte hileler... Düşük rütbelerde gerçekleşen maçlarda mevlana falan olabilir ama yüksek rütbeli maçlarda genelde mevlana yerine radar hack açıyorlar. T'den B'ye gidiyorsun bi bakmışsın 5 kişi var B'de. İşe bak ya. Nasıl oldu acaba?
Radar zamanında merakımdan kullandım itiraf ediyorum. Gerçekten anlaşılması tespit edilmesi en zor hile türü diyebilirim.

Not: Çocukluğuma denk geldi ve ban yedim. :D

Eskiden raporladığınız şahıslar ban yediğinde bildiriyordu oyuna girdiğimizde. Fakat 3 yıldır dediğim şey ekrana gelmiyor. Ben de hile olduğunu düşündüğüm şahısları çok kez raporlayıp takibe almaya karar verdim. İlginçtir ki gerçekten VAC ban yiyorlar. Fakat işin kötü tarafı, cidden hileler artmaya devam ediyor. Dediğim gibi, raporladıklarımın birçoğu yakın geçmişte ban yedi. Hatta biri dün yemiş. :D

Durumu sizlerle paylaşayım dedim. Sizde durum nedir? Oyundan zevk alıyor musunuz? Mesela ben her ne kadar hilelerin ban yemesine sevinsem de zevk alamıyorum. Zira suyunu çıkardılar yıllardır böyle.

Ben geçen hafta 3 tane lobi banı uyarısıyla karşılaştım ikisi oyundan eklediğim yemiş banı biri de rastgele hafiften VAC dalgasını hissediyorum.

Oyun ücretsiz olduktan sonra, ücretli almış olanları seçkin hesap yaptılar. Fakat ücretsiz alıp belirli bir rütbeye geldikten sonra seçkin hesap olabiliyormuşsunuz. Bu doğru mu?
Maalesef doğru. Ayrıca bu seviye çok düşük. 21 level olduğunuz anda tamamen aynı statüye erişmiş oluyorsunuz. Bir de bazı saf insanların inandığı bir yalan var. Parasız seçkin olanlar ile parayla alıp seçkin olanlar eşleşmiyor/düşük ihtimalle eşleşiyor. Öyle bir şey de yok. Ben parasız kasarak seçkin oldum. Çoğunlukla da tek girerim. 6-7 madalyası olan adamlar da denk geliyor. 10 level adam da denk geliyor. Çorba gibi oldu her şey. İçine ettiler. VAC sisteminde iyileşme yok. Eskiden overwatch müfettişliğinden güzel XP gelirdi. Şimdi hiç yok. Raporladığın adamın banladığına dair bildirim de gelmiyor. Gitgide başıboş hale gelmeye başladı.

Oyun ücretsiz olduktan sonra, ücretli almış olanları seçkin hesap yaptılar. Fakat ücretsiz alıp belirli bir rütbeye geldikten sonra seçkin hesap olabiliyormussunuz. Bu doğru mu?
Belli bir seviye şartıyla öyle bir durum oluyormuş ama bence saçma. Hile açanlar için çok iyi bir fırsat sunmuşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı