CS:GO'da neden bu kadar çok hile var?

OyunRuhumda

Picopat
Yer
Denizli
Bunlar sadece bana mı geliyor anlamıyorum. Hadi diyorum bir gireyim d2 atayım mutlaka ya karşı takım full hile oluyor, ya da 1-2 kişi hile oluyor. Siz ne yapıyorsunuz bu durumlara karşı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar sadece bana mı geliyor anlamıyorum. Hadi diyorum bir gireyim d2 atayım mutlaka ya karşı takım full hile oluyor, ya da 1-2 kişi hile oluyor. Siz ne yapıyorsunuz bu durumlara karşı?
Prime değilseniz normal. Ayrıca Dust 2 girip hile gelme olasılığını x10 yapıyorsunuz. Rusların ve Türklerin olmadığı maplere yönelin.

Çözümü oyunu bırakmakta buldum, sadece ara sıra girip ölüm maçı atıyorum. Valve'in umurunda olmayan bir durum. 6 yıllık prime hesabım bana bile geliyor, zaten karşına direk yeni hesap geliyor nasıl işse.

Bunlar sadece bana mı geliyor anlamıyorum. Hadi diyorum bir gireyim D2 atayım mutlaka ya karşı takım Full hile oluyor, ya da 1-2 kişi hile oluyor. Siz ne yapıyorsunuz bu durumlara karşı?

Neredeyse hiçbir oyun da adalet neredeyse yok diyebilirim. Çenemi kapatıp oyunuma devam ediyorum genelde hep yaptığım moral bozmaktan başka bir şeye yaramıyor çünkü.

Sövüyoru... Banada hile geliyor adam 5 yıllık hesapta dönerek vuruyor ama neyse ki 15-5 aldık.

Kısa ve net birincisi çok popüler ve eski olması, ikincisi valve nin hiçbir önlem almaması.

VAC aşırı rezalet bir anti hile çünkü. Kaç yıl geçti hala kullanıcı modunda çalışıyor. Vanguard gibi kernel seviyesinde değil. Üstüne en basit RPM ve wpm tespit edemiyor. Valve istese hileleri engeller fakat uğraşmıyorlar.

Geri
Yukarı