CS:GO'da rank atlamak

neogan

Hectopat
Daha fazla  
20201128161621_1.jpg

Merhabalar öncelikle bir sorum olacaktı, ben CS:GO'da her maç 20-30 vuran birisiyim 20 kill altına hiç düşmedim ancak bir türlü rank atlayamıyorum,
Son maçlarımı söyleyeyim.
Şöyle göstereyim ( ektedir)
Ama bir türlü nova 3'e çıkamıyorum en son maçımda 24 kill 8 asist yapmışım mesela, ve fark ettiyseniz farklı haritalarda oynuyorum genelde ama bir şekilde rank atlayamıyorum.
((4-16 kaybettiğim maçta hile vardı ona rağmen 28 kill aldım ve büyük ihtimal o maç silinecek mevlana açıyorlardı))
Ben nasıl nova 3 rankına çıkabilirim önerisi olan var mı veya bir tavsiyesi bir şekilde nova 3'e çıkamadım çünkü.

20201128161621_1.jpg
20201128161621_1.jpg

Sizden yüksek rütbeli kişiler ile oynayın.

Mg'ler ile giriyorum çoğu maça altta kazandığım 16-3 ve 16-9 Mg'ler ile girdiğim ve o maçların birinde 22 diğerinde 23 vurdum, ama hiçbir şey işe yaramıyor 36 Win var, acaba Win sayım 40-45 falan mı olmalı anlamadım.

CS:GO'nun rank sistemi acayip garip. Sen 2 kere artarda maç kazanırsın ama sonra bir kere kaybedip rank düşersin. Ben rankım silindikten sonra rekabetçi girdim ve o maç 39'a 9 oynadım ama nova 2'ye attı. Gerçekten çok saçma bir sistemi var.

Kill ile alakalı değil durum. Attığın hs, Clutch, ace gibi durumlar seni yükseltiyor diye biliyorum.

Fark ettiğiniz üzere en az 60 skor civarı yapıyorum zaten daha ne yapmalıyım ki aim Maps'de bayağı uğraşıyorum zaten son 2 haftadır CS:GO oynuyorum adam akıllı, Ve'de AK-47 - M4A1-S AWP silahlarını kullanıyorum HS atmak için HS ort ise /39'du en son maç.

Biraz daha sabredin, taktiksel oynayın. İllaki rank atacaktır. İsterseniz Faceit falan oynayın.

Tabii teşekkürler ama troller gelince çıldıracağım şimdi takıma troll geldi 8-16 kaybettik ve 17 kill alabildim, 2 troll olduğu için birbirlerini kicklettirmediler en iyisi 21 lvl olup Prime hesap geçmek 8 güne Prime hesap olacağım zaten 17 Level'in yarısı doldu.
Bu oyun oynanmaz kazanınca adamlar hile açıyor 4 maçtır hile geliyor ben Valorant oynayacağım artık dandik hile sisteminden bıktım.
Nova 3'e çıktım Ez'di...
Aslında 52 rekabetçi kazandım art arda 14 Win aldım öyle çıktım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı