Çözüldü CS:GO'dan Sebepsiz VAC Ban Yedim

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
Counter-Strike Global Offensive adlı oyundan hile kullanmama rağmen VAC ban yedim. Ticket attım ama kaldıramayız diyorlar. Benim onlarca oyunum var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
CS:GO da yediğin VAC diğer oyunları oynamanı engellemez. Onun dışında CS için yeni bir hesap alabilirsin.
6-7 ay önce hile yapmıştım. 1 hafta hileli oynadım sonra oyunu bıraktım. Bu hafta başladım rekabetcinin ortasında attı oyundan VAC verdi. Overwatch yüzünden dedi. 1 kere bile hile açsan kesin ban yersin.

Eski hesabındaki numarayı, yasaklama aldığın esnada aynı anda başka bir hesapta kullanıyorsan, onda da yasaklama alırsın. Yasaklama verildikten sonra numarayı farklı bir hesapta kullanmanın yaptırımı yok.

Yani sizin dediğiniz gibi 6 aydır yasaklama verilmeyip, bıçağı aldığınız an eski hesaptaki numaradan dolayı banlamazlar.

Ayrıca Valve yasaklamalara dair detaylı bilgi paylaşmamakta. Siz bu kanıya nasıl vardınız?
Aynı telefon numarasını kullanmak sizin güven faktörünüzü düşürecektir örnek verecek olursak 6 reportta overwatch' düşüyorsan bu sefer 2 reportta düşersin haberin olsun.

Kiminle paylaştınız numarayı? Aynı numarayı kullandığın başka bir hesapta hile açılmış, doğal olarak senin hesabın da yasaklama almış.

Demek ki sebepsiz yere almamışsınız yasaklamayı. Yanlış mıyım?
Kiminle paylaştınız numarayı? Aynı numarayı kullandığın başka bir hesapta hile açılmış, doğal olarak senin hesabın da yasaklama almış.

Demek ki sebepsiz yere almamışsınız yasaklamayı. Yanlış mıyım?
Evet, kuzenim hile açmış. Ama ben açmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzenim hile açmış.

Beni yanlış anlama ama, muhabbet kuşun bile açsa o cezayı yersin.

Aynı numarayı paylaşan tüm hesaplar tek kişi olarak kabul edilir.

Valve diyor ki; Yasaklama esnasında aynı telefon numarasını kullanan tüm hesaplar yasaklanır.

Kimin hile kullandığı burada hiçbir önem taşımıyor.

Başta sebepsiz yere ban yedim diyorsunuz, sonra kuzeniniz hile açmış oluyor. İstisnalar dışında sebepsiz yere yasaklama almanız çok düşük bir ihtimal.

Ek olarak; Hiçbir zaman telefon numaranı kendi kullanmadığın hesaplarla paylaşma. Buna aile paylaşımı da dahil.

Son düzenleme:
Hile kullananların direk steam hesabını kapatsınlar. Abartmıyorum hile kullanan insan özgüvensiz, dışarda kimsenin iplemediği, hiçbir halta yarayamayan, mantıktan ve akıldan uzak insan topluluğudur. İnsanların verdikleri ve şirketlerin harcadıkların paraya acımayan empati yoksunu yaratıklardır. Bıçağını kaybeden arkadaş için de çok sevindim keşke 4 bıçak alıp yeseydin banı.

Hile kullananların direk steam hesabını kapatsınlar. Abartmıyorum hile kullanan insan özgüvensiz, dışarda kimsenin iplemediği, hiçbir halta yarayamayan, mantıktan ve akıldan uzak insan topluluğudur. İnsanların verdikleri ve şirketlerin harcadıkların paraya acımayan empati yoksunu yaratıklardır. Bıçağını kaybeden arkadaş için de çok sevindim keşke 4 bıçak alıp yeseydin banı.
Konuyu neden hortladınız? Sorun çoktan çözüldü zaten 😃
Yeni bir hesap açıp, o hesap üzerinden işlemi yapıyorum artık ve mutluyum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı