CS:GO'ya tekrar başlanılır mı?

Bu durumdan tek sen müzdarip değilsin. Neredeyse herkes şikayetçi ama bırakan yok. En güzeli arkadaşlarınla zaman geçirmek için keyfi oynamak aksi halde rank vs derken stres adamı yoruyor.

Geçen rekabetçi girdim karşı takımda 3 kişide wallhack ve aim hack vardı takımdaki biri itiraf etti, bu kadar hile varken oynanmaz çok güçlü bir hile koruması gelmezse yeniden başlanmaz. Hile koruması gelene kadar (gelir mi bilmiyorum) Valorant oynayabilirsin.

Arkadaşlar, 6 senedir CS:GO oynuyordum ve 2020'de sildim. Nedeni ise sahalarda XM1014, AUG, SG553 ve oto Sniper alanlar. Hile açanlar ve botlar yüzünden bıraktım. Sizce tekrar sahalara döneyim mi?
1. Senin dediğin Scar, XM, AUG/SG oyunda var olan silahlar ve eğer op silahlar olsaydı 10 senedir oyunda var olmazlardı. Dürbün kullanarak daha kolay adam vurulduğunu düşünüyorsan sen de kullanabilirsin ve aimin kötü olduğu için kullananları vuramıyorsan bu senin sorunun isteyen istediği silahı alır.
2. Hile açanlar yüzünden oyunu bıraktıysan oyunu rank atlamak için oynuyorsundur iyi ki de bırakmışsın sonra maçın ortasında '' rank düşücem ya üfff'' diye oyun boyunca dır dır edenlerle biz uğraşıyoruz.😂
3. Botlar dediğin adamlar illaki olacak yapacak bir şey yok, hak etmediği elolarda salakça oyun oynayanlar var burada haklısın.🙃
4. Tekrar sahalara dönüp dönmeme kararını size bırakıyorum, 6 senedir oynuyorsan yaşça büyük birisin. Milleti maç sonu lobi çağırıp küfür etmeyin, toxiclik yapmayın, hs yediğiniz adama hile demeyin, birisi oto sniper aldığı zaman sövmeyin keza aiminiz iyi ise rahatlıkla öldürebiliyorsunuz, oto zaten gövdeden tek atan bir silah değil AWP, AK-47, SG ile rahatlıkla halledebilirsiniz. Otodan muzdarip birisiyseniz elonuz düşüktür zaten, sevdiğiniz arkadaşlarınızla girin eğlencesine oynayın, kimsenin kalbini kırmayın.

Dediğim gibi isteyen istediği silahı alır sen adama scar aldı diye söversen, adam da sana awp aldın diye söver, bir de listede p90 yok sanırım çok sevdiğiniz için ''noob'' silahı olarak görmemişsiniz.😁

Espor maçlarında dahi o silahlar kullanılıyor artık, bot silahları değil onlar hocam. Oyunda var olan kullanılması gereken güçlü silahlar. AK-47 M4A4 kullanınca ekstra iyi oyuncu olmuyorsun.

Valorant'ta da gelip ares neden aldın yazmazlar mı Odin falan şahsen kullanmıyorum ama kullanan birine laf ettiler mi çıldırıyorum boşuna koymadılar o silahları alıp oynayalım diye varlar.
Valorant öneririm btw.

Arkadaşlar, 6 senedir CS:GO oynuyordum ve 2020'de sildim. Nedeni ise sahalarda XM1014, AUG, SG553 ve oto Sniper alanlar. Hile açanlar ve botlar yüzünden bıraktım. Sizce tekrar sahalara döneyim mi?
Kankam çok hile geliyor ve oto sniper, AUG gibi kanserler çok var ve adam inadına oyuncuların isteklerini gerçekleştirmiyorlar. Oyun 2012'de çıktı bir tane adam akıllı hile koruması getirmediler. Bence başlama Valorant daha güzel. Çok hile yok ve daha sarıyor daha zevkli ama istersen arada bir CS:GO oynayabilirsin.
Oynamıyorum o yüzden o silahlar iyi mi kötü mü bilmem fakat isteyen istediğini kullanır affedersin ama sanane? İsteyen istediğini de oynar girip o bot dediğin adamları bizim mi temizlememizi istiyorsun?

Hayır o silahları oylama yapsan kaldırılmasını isteyen insan sayısı istemeyenleri ezer geçer. Valorant daha iyi o "neden bu silahı aldın noob" gibi şeyler diyen insanlar her oyunda var.
Ama CS:GO'ya hile koruması gelirse CS:GO Valorant'ı ezer ama gelene kadar Valorant oyna kanka.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Senin dediğin Scar, XM, AUG/SG oyunda var olan silahlar ve eğer op silahlar olsaydı 10 senedir oyunda var olmazlardı. Dürbün kullanarak daha kolay adam vurulduğunu düşünüyorsan sen de kullanabilirsin ve aimin kötü olduğu için kullananları vuramıyorsan bu senin sorunun isteyen istediği silahı alır.
2. Hile açanlar yüzünden oyunu bıraktıysan oyunu rank atlamak için oynuyorsundur iyi ki de bırakmışsın sonra maçın ortasında '' rank düşücem ya üfff'' diye oyun boyunca dır dır edenlerle biz uğraşıyoruz.😂
3. Botlar dediğin adamlar illaki olacak yapacak bir şey yok, hak etmediği elolarda salakça oyun oynayanlar var burada haklısın.🙃
4. Tekrar sahalara dönüp dönmeme kararını size bırakıyorum, 6 senedir oynuyorsan yaşça büyük birisin. Milleti maç sonu lobi çağırıp küfür etmeyin, toxiclik yapmayın, hs yediğiniz adama hile demeyin, birisi oto sniper aldığı zaman sövmeyin keza aiminiz iyi ise rahatlıkla öldürebiliyorsunuz, oto zaten gövdeden tek atan bir silah değil AWP, AK-47, SG ile rahatlıkla halledebilirsiniz. Otodan muzdarip birisiyseniz elonuz düşüktür zaten, sevdiğiniz arkadaşlarınızla girin eğlencesine oynayın, kimsenin kalbini kırmayın.

Dediğim gibi isteyen istediği silahı alır sen adama scar aldı diye söversen, adam da sana awp aldın diye söver, bir de listede p90 yok sanırım çok sevdiğiniz için ''noob'' silahı olarak görmemişsiniz.😁
Yaşım küçük değil ve en sevdiğim silah AK47 siz anladığım kadarıyla sahalarda sahneye çıkanlara diz atmaya çalışıyorsunuz. ve anlattığınızın tam tersi de var aimi olmayanlar bu silahları alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı