Yıl olmuş 2023, CS:GO'ya başlanılır mı?

Merhaba arkadaşlar, PC'mi daha yeni kurdum. Valorant ve CS:GO'ya hesaplarım yok. Küçüklüğümden beri CS:GO'nun bende ayrı bir yeri var. CS:GO'yu Valorant'tan daha çok seviyorum fakat çok fazla hile olduğu söyleniliyor. Oyunun sıktığını söyleyen çok kişi var. Sizce CS:GO'ya başlamalı mıyım?

Şu an Valorant'in CS:GO'dan daha fazla hile içerdiği su geçirmez bir gerçek. Yayincilar bile hile kullanıyor Valorant'ta. Her zaman CS:GO

Merhaba arkadaşlar, PC'mi daha yeni kurdum. Valorant ve CS:GO'ya hesaplarım yok. Küçüklüğümden beri CS:GO'nun bende ayrı bir yeri var. CS:GO'yu Valorant'tan daha çok seviyorum fakat çok fazla hile olduğu söyleniliyor. Oyunun sıktığını söyleyen çok kişi var. Sizce CS:GO'ya başlamalı mıyım?

Ben geçen ay aldım Prime 250 TL'ye o kadar zevkli ki anlatamam. Almak istemiyorsan da FACEIT diye bir site var oradan oynayabilirsin hile olmaz ama oradakiler bayağı profesyonel.

benim 500 saatim var ama oyun hala sıkmadı. tabii arada sıkıyor ama tekrar başlıyorsun. prime'i ben 20 liraya almıştım ama 200 liraya çıktı falan diyorlar. prime alırsan çok fazla hile olmaz (ben çok az gördüm). bir de istersen topluluk sunucularından jailbreak falan da oynayabilirsin. valorant oynayıp valoranttan da sıkılırsan rainbow six siege diye bir oyun var bilgisayarın sistemi gereksinimleri karşılıyorsa indirime girerse paran da varsa öneririm

Son düzenleme:

Geri
Yukarı