CSGO'da Haksız Yere Ban Yemek

meunq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, CSGO envanterim yaklaşık 400'e yakın bir para ediyordu ama maalese ki Vac dalgasında bende aşırı ilginç bir şekilde ban yedim. Eskiden Vac yiğenlere iyi olmuş kesin hiledir boş yere yemez falan derdim ama harbiden Kuran nimet çarpsın ki bilgisayarım bile tertemiz olduğu halde Vac yedim.

Yanlış olduğunu anlasınlar diye Steam destek ekibine ek bilgi attım ek bilgide haksız yere yediğimi ve bir bıçağımın olduğunu söyledim. Vac destek ekibine bildireceklerini söylediler sizce ne yapsam açılabilir bu ban? Ne yapmam gerekiyor açılması için ? Ya da kendiliğinden açılma ihtimali var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum her yemin eden doğruyu söylese o zaman cinayetten yargılanan bir suçluda yapmadığına yemin etsin serbest kalsın. Görünürde bir ban dalgası yok ve VAC kimseyi boş yere banlamaz. Bir halt karıştırmışsın belii ki, adalet yerini bulmuş. VAC Banlar hiçbir şekilde kaldırılamaz ve hepsi kalıcıdır.

Oyunda haksız bir şekilde VAC ban yiyebileceğinizi düşünmüyorum. Fakat gerçekten haksız bir şekilde ban yediğinizi düşünüyorsanız desteğe mesaj atmanız gerekmektedir.

Haksız VAC'ları destek ekibi inceler oyuncunun oyunları bir bir incelenir ve gerekli kontroller yapılır açılır. Ama VALVE Şirketi ağır prensipli bir şirket herhangi bir durumdan şüphelenirlerse belli sayıda hile kullanan arkadaşınız ya da dolandırıcı arkadaşınız varsa bunlar göz önünde bulundurulur. Muhtemelen VAC yemenizin nedeni budur.
Haksız VAC'ları destek ekibi inceler oyuncunun oyunları bir bir incelenir ve gerekli kontroller yapılır açılır. Ama VALVE Şirketi ağır prensipli bir şirket herhangi bir durumdan şüphelenirlerse belli sayıda hile kullanan arkadaşınız ya da dolandırıcı arkadaşınız varsa bunlar göz önünde bulundurulur. Muhtemelen VAC yemeni

Haksız yere vac yenilmeyeceğini yazan arkadaşlar olmuş fakat bu arkadaşların çoğunun VAC sisteminin nasıl çalıştığı hakkında bilgisi olmadığını düşünüyorum bizzat ben kendim yaşadım bu durumu nedenini ne açıklayacağım.Bilgisayarımı yeni toplamıştım o hafta gerçekten bilgisayardan kaynaklı bir sorun değildi yani CS :GO’yu yükledim oynuyorum fakat rekabetçideyken birden oyundan attı çok sinirlendim gerçekten çok araştırdım bu konu üzerine.Arkadaşlar sistem mouse programlarını klavye programlarını Bloody yazılımı Razer Cynapse vs. kötü amaçlı yazılım olarak nadir olsa da algılayabiliyor.Geçmiş olsun ama açılacağını veya pek dikkate alıncağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı