Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 adaylığını resmen açıkladı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Reisin hedefi baya bir alçalmış. Güven yok artık, istediğini yapsın.

Sen siyaseti iyi takip edemiyon galiba. Van'a gidip Selahattin Demirtaş serberst kalsın istiyorsanız bize oy vereceksiniz diyen kim?

Ekleme yapayım:

- İktidara gelince Avrupa yerel yönetimler özerklik şartını hemen imzalayacağız. Ne olduğunu merak eden varsa Google'a sorsun (1991'de onaylandı ama bize dokunan kısımlara şerh konulmuştu).

- Selo yanında Kavala'da derhal serbeset bırakılacak. O zaman adalet tam bağımsız olacak ya.

- Suriye'den çekileceğiz. Orada her gün askerimiz ölüyor. Neden benim Mehmedim oralarda ölüyor.

- Baykarda (damat) çok fazla yolsuzluk var, başa gelir gelmez hesabını soracağım. Baykarı kazıyacak yani.

- İstanbul sözleşmesini derhal imzalayacağız. Yaşasın LGBT!

- Libya'da ne işimiz var?

Son düzenleme:
Ekleme yapayım:

- İktidara gelince Avrupa yerel yönetimler özerklik şartını hemen imazlayacağız. Ne olduğunu merak eden varsa Google'a sorsun (1991'de onaylandı ama bize dokunan kısımlara şerh konulmuştu).

- Selo yanında Kavala'da derhal serbeset bırakılacak. O zaman adalet tam bağımsız olacak ya.

- Suriye'den çekileceğiz. Orada her gün askerimiz ölüyor. Neden benim Mehmedim oralarda ölüyor.

- Baykarda (damat) çok fazla yolsuzluk var, başa gelir gelmez hesabını soracağım. Baykarı kazıyacak yani.

- İstanbul sözleşmesini derhal imzalayacağız. Yaşasın LGBT!

- Libya'da ne işimiz var?
Bunların hepsi de halkın yararına şeyler.
Buradan CHP'yi eleştirmek, Ali'ye "sen Ali'sin" demek gibi bir şey.
Sen bunları anlamıyor veya beğenmiyor olabilirsin. Ama CHP kendisi olmaktan vazgeçsin diye mi bekliyorsun?

Tabi bunlar, bir iktidarın icraatinin çok küçük bir kısmı. Bekleyip görelim bakalım daha neler vadedecekler?

Bunların hepsi de halkın yararına şeyler.

Hangi halk bu? Üsütüne halkın bundan haberi var mı?

Üniter bir devlet için yerel yönetimlere özerklik şartı vatandaşa ne sağlayacak? Federal bir devlet değiliz ki veya Eyalet sistemi yok biz de?

+Ayrıca o maddelere geçen terör ile mücadele yasasını yumuşatma maddesi de eklendi. Büyük elçiler ile yapılan toplantı sonrası öyle bir açıklama yaptı muhalefet.

Tabi bunlar, bir iktidarın icraatinin çok küçük bir kısmı. Bekleyip görelim bakalım daha neler vadedecekler?

Muhalefet adayımızı son gün açıklayacaz diyor. Madem aday belli olmadan bu vaadlerin bir kıymeti ağırlığı olacak mı? 6 tane parti var hangisi ne verirse hesabı mı olacak? Birisi özelleştirme vaadi versin diğeri kamulaştırma birisi terör ile mücadele vaadi versin diğeri yerel yönetimlere özerklik flan.

Üstüne gelen aday banane kardeşim ben öyle bir şey vaad etmedim derse ne olacak? Kemal Kılıçdaroğlu çıkıyor elektirik çifçiye bedava olacak diyor yok her muhtara bir yardımcı diyor. Öğrenciye ÖTV ve KDV olmadan araba telefon PC verecem diyor bunlar yalan mı olacak?

Üstüne gelen aday banane kardeşim ben öyle bir şey vaad etmedim derse ne olacak?
Kafa hala mevcut sistemde kalmış sizin. Millet İttifakının ortak görüşü güçlendirilmiş parlamenter sistem yani aday olacak kişi tıpkı zamanında Abdullah Gül'ün yaptığı gibi pek ortalıkta olmayacak.

Yaşasın parlementer sistem.

7jptfsy.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı