Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: Depremzede öğrencilere burs hakkı!

İyi de 1999 dan sonra toplanan deprem vergileri vb. ne oldu? Bir ev yapılırkenki sorumluluğun bir kısmı da devlettedir. Ayrıca adama boyun eğerseniz o sizi daha çok harcayacak.

Tayyip bey.

Cb olmasiyla ne alakasi var hakaret mi ettik? Tanri mi bu adam kimse laf etmeyecek. Mutlak monarsi ile mi yonetiliyoruz?

Hastane yikildi Hatay'da neden bahsediyorsun acaba? Kendi muteahhitlerinin yaptiklari usulsuz yapilara imar cikarabilmek icin af cikardi adamlar. Depremden sonra yardim gitmedigi icin olen insanlardan utanin bari. Korkusundan askeri sokaga cikaramadi adam.

Diğer her şey katılıyorum ama 10 tane ilde yardım etmek zor. Evet haklısınız askerler daha önce çıkabilirdi.

Şimdi ben yakınımı kaybetmedim ancak evim hasarlı yararlanabilecek miyim?

Birader secilmeyle ne alakasi var yemin ediyorum 500 yil once padisahlar tarafindan yonetilen koyluler sizden daha akilliydi ya.
Bu arkadaşlarla hiç münakaşaya girmeye afili bir laf sokmaya değmez hocam. Bırakın kendi hallerine umursamayın hiç. İstedikleri şey zaten kaos çıkartmak, ona buna salça olmak. İplemezseniz sessizce yok oluyorlar ortalıktan. Don't feed troll!

Bir tarafta İHA ve SİHA'lar bir tarafta apoyu seloyu serbest bırakacağım diyenler. Söyleyeceklerim bu kadar.

Depremle alakayi cozemedim konunun.

Diğer her şey katılıyorum ama 10 tane ilde yardım etmek zor. Evet haklısınız askerler daha önce çıkabilirdi.

Seferberlik ilan edilseydi hemen bu kadar kayip olmayacakti. Kriz masalari bile yoktu AFAD gonullulerinin nereye nasil gidecegi bile belli degil ve plansizdi. Yardima giden de yardima muhtac hale donusuyordu. Bir lojistik agi kurulamadi ve yollar tikandi. Devletin ulke capindaki is makinelerine el koyup bolgeye yonlendirmesi cok zor bir sey degil. Ihaleleri kitledigi insaat sirketlerinden baslayabilirdi mesela.

Geri
Yukarı